Yeni minibüsümüzün ismi Otokar Centro olarak belirlendi! Yolların efsanesinin ismini ilk öneren ve 5000 TL değerinde yakıt ödülü kazanan Inanç Menekse'yi kutluyoruz!

Yenilenen dış tasarımı, güçlü donanım özellikleri, ekonomik motoru, üstün sürüş konforu ve güvenlik özellikleri ile fark yaratan Otokar Atlas, Ergül Kargo'nun da tercihi oldu. Ergül Kargo'nun 6 adetlik satışı Otokar Bursa Bayisi Gür Otomotiv tarafından yapıldı. Atlas’ın teslimat töreni, Ergül Kargo Lojistik Müdürü Ahmet Aytekin ve Otokar Bayi Gür Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Beytullah Gürel'in katılımıyla gerçekleşti.

Otokar, 300’e yakın satış ve servis ağı ile her zaman yanınızda. Tüm kullanıcılarımız, 444 68 57 (444 OTKR) numaralı müşteri ilişkileri hattımızdan, Otokar APP uygulamamız ve internet sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat Otokar’a ulaşabilir.
https://commercial.otokar.com.tr/satis-sonrasi/yetkili-servisler

“Otokar Servis Günleri” kampanyası 14 Haziran’da başlayacak. Kampanya kapsamında ticari araç sahipleri işçilik, yedek parça, periyodik bakım ve mekanik parçalarda yüzde 20 indirim fırsatından yararlanacak. Kampanyaya katılan tüm Otokar müşterilerine üst düzey sürüş güvenliği için 70 yetkili servis noktasında araç check-up hizmeti ücretsiz olarak yapılacak. Detaylı bilgi için tıklayınız: https://commercial.otokar.com.tr/haberler/otokar-merak-edilen-servis-gunleri

Yarışmada son gün!

Otokar’ın yeni minibüsünün ismini belirlemek için son 24 saat! #efsanegeridöndü

Yarışmada son 2 gün!

Otokar’ın yeni minibüsünün ismi senden 5000 TL değerinde yakıt bizden!

Hatlı minibüs şoförü ya da sahibiysen yeni minibüsümüzün ismini belirlemek için son 2 gün.
www.efsanegeridondu.com’u tıkla, ismi belirle ödülü kap!
#efsanegeridöndü

Yarışmada son 3 gün!

Hatlı minibüs sahibi ya da şoförüysen,
Otokar’ın yeni minibüsünün ismini ben belirleyeceğim diyorsan sadece 3 günün kaldı!

Şimdi www.efsanegeridondu.com’u tıkla ve yarışmaya katıl.

Otokar’ın yeni minibüsü senin belirlediğin isimle yollarda olsun!

#efsanegeridöndü

Otokar, otobüs ihracatı yaptığı ülkeler arasına Slovakya’yı da ekliyor. Kent Körüklü otobüslerimiz için Bratislava Toplu Taşıma Şirketi DPB’den 40 adetlik sipariş aldık. Slovakya’nın başkenti Bratislava'nın toplu taşımacılık ihtiyaçları doğrultusunda üretilecek otobüslerin 2021 yılı sonuna kadar teslim edilmesi planlanıyor.

Otokar, İSO 500’de tırmanışını sürdürüyor. 2020 yılında İSO 500'de 9 basamak yükselerek 83'üncü sırada yer aldık, ilk 100 firma arasında yerimizi koruduk.

Otokar Otobüs Karoseri San. Tic. A.Ş.

EGO Genel Müdürlüğü imza törenimizden görüntüleri paylaşıyoruz. Sözleşmemizin başkentimize hayırlı uğurlu olmasını diliyoruz.

0
Employees
0
White Collar
0
Blue Collar
0
Branch

About the Company

Türkiye’nin öncü ve en deneyimli milli savunma sanayii şirketi Otokar, 4x4’ten 8x8’e, paletli zırhlı araçlara kadar farklı tip ve versiyonlarda araçlar ve kule sistemleriyle Türkiye’nin kara sistemleri üreticisi konumundadır. Otokar’ın askeri ürünleri Türkiye dahil 35’ten fazla ülkede aktif olarak kullanılıyor.

Contact Form

Sponsor Reklam

Photos

View All

Recommended Companies

Sponsor Reklam

Gera Makina

Videos

View All