Geçmişte aldığı ödüllerin yanı sıra, gelişmiş çevre bilinciyle bu sene de ‘Sustainable Bus Award’da finale kalan Kendo, direksiyonunu geleceğe kırdı.

Anadolu Isuzu olarak Isuzu Urban halk otobüsleri ile motor kapağı açmadan, tüm şehir içi trafik koşullarına rağmen, 1 milyon kilometreyi aşan Kocaeli S.S 5 No’lu Şehir İçi Minibüsçüler ve Otobüsçüler Kooperatifi üyesi sürücülere teşekkürlerimizi plaket takdim ederek sunduk.

Avrupa’nın zirvesine kırmızı beyaz çok yakışacak. A Milli Takımımıza, zirveye giden yolda yürekten başarılar diliyoruz. 84 milyon yol arkadaşı sizinle.

Yeni nesil Isuzu motorları, daha az periyodik bakım gereksiniminin yanı sıra, düşük yakıt tüketimiyle ve konforuyla fark yaratıyor.

0 kilometre N serisi kamyon ve kamyonetlerde %0 faiz fırsatı Isuzu’da!

120.000 TL’ye 12 ay boyunca %0 faiz oranından faydalanmak için detaylara göz atın; https://www.isuzu.com.tr/tr

Yolculuğumuz bir kez daha şampiyonlukla sonuçlandı! Anadolu Isuzu olarak Anadolu Efes’le yol arkadaşı olmaktan gurur duyuyoruz.🏆 #BenimYerimBurası

Anadolu İsuzu Otomotiv San.Tic.A.Ş.

Takımımızı yürekten tebrik ederiz.🏆 #BenimYerimBurası


ŞAMPİYON! 🏆🏆

EuroLeague'den Sonra Basketbol Süper Ligi'nde de Şampiyon!

#BenimYerimBurası

EuroLeague şampiyonu olarak göğsümüzü kabartan Anadolu Efes’in bayrağı, İstanbul Boğazı’nın üç köprüsünde de dalgalanıyor. Bu gurur hepimizin! 💙 #BenimYerimBurası

Anadolu Efes Avrupa Şampiyonu! 💪 #Euroleague Final Four’da mükemmel bir performansla ülkemize kupayı getiren takımımızı ve emeği geçen herkesi tebrik ederiz! 👏 🎉 Anadolu Efes Spor Kulübü #BenimYerimBurası #EfsaneTakımlaBirlikte #AnadoluIsuzu

0
Employees
0
White Collar
0
Blue Collar
0
Branch

About the Company

Anadolu Isuzu Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş., Anadolu Grubu, Japon Isuzu motors ve Itochu ortaklığında halka açık bir anonim şirkettir. Ana faaliyet alanı ise hafif kamyon, kamyonet ve küçük otobüs gibi ticari araçların üretimi ve pazarlanmasıdır.

Contact Form

Sponsor Reklam

Photos

View All

Recommended Companies

Sponsor Reklam

Gera Makina

Videos

View All