Biz tüm gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz.
#10kasım
#izinsilinmez
#mustafakemalatatürk
#sertplas

Doğal kaynakların hissedilir düzeyde azalıyor olması, iklim değişikliğinin her geçen gün kendini daha fazla hissettirmesi ve buna karşın insanların kendi, rahat yaşantıları uğruna doğaya terk ettiği atık ürünler maalesef şimdiye kadar yaşadığımız tasarrufsuz hayatın sonucu. Oysa dünyamız TEK ve kaynakları SINIRLI. Bu sınırlı kaynakları hepimiz eşit şekilde ve uzun süre kullanmak istiyorsak tasarruf hayatımızın bir parçası olmalı. Enerjimizi daha az enerji tüketen ürünleri tercih ederek, tüketimimizi sadece ihtiyacımız olan kadarını kullanarak tasarruf sağlayabiliriz.

Bireysel tasarruflarımızla dünyamızı daha yaşanır hale getirmek elimizde…31 Ekim Dünya Tasarruf Günü kutlu olsun.
#sertplas
#31Ekimdünyatasarrufgünü

Deprem dünyamızın ve ülkemizin bir gerçeği. Bu gerçeği kabullenip buna göre hayatımızı ve yaşadığımız çevreyi düzenlememiz gerekiyor. Aksi halde sevdiklerimizi enkaz yığınları altında kaybetmeye devam edeceğiz. Güzel ülkemizin güzel şehirlerinden #izmir acınızı paylaşıyoruz. Hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar dileriz. #gecmisolsunizmir #gecmisolsunturkiye #depremoldurmezbinalaroldurur

Bugün diğer her günden daha mutlu, daha gururlu, daha huzurluyuz. SERTPLAS olarak 7’sinden 70’ine çetin mücadelelerle bağımsızlığını ve özgürlüğünü kazanmış ülkemiz için üretiyor olmaktan dolayı gururumuz ve mutluluğumuz daha büyüktür.Bugünleri borçlu olduğumuz başta Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını saygıyla ve minnetle anıyoruz.

Cumhuriyetimizin 97. yılı kutlu ve mutlu olsun.

#sertplas
#29Ekim1923CumhuriyetBayramı

Yangın, küçük bir ihmalle ya da dikkatsizlikle başlayabilir ve eğer yangına karşı bilinçli yaklaşılmazsa önemsenmeyen her kıvılcım insanları, hayatları ve emekleri küle çevirebilir.
Kendi evimizi, işimizi, hayatlarımızı kaybedebileceğimiz gibi doğada yaşayan binlerce canlının evi, yuvası, hayatı da bir yangınla yok olabilir. Bu kadar tehlikeli olsa da yangının adı deprem, sel kadar korkutmaz bizi ama KORKUTMALI.
SERTPLAS olarak yangına karşı daha çok bilinçleniyoruz. Bunu hem kendimize hem de toplumumuza karşı bir görev olarak kabul ediyoruz. 25 Eylül Yangından Korunma Haftası kapsamında İtfaiye Daire Başkanlığı tarafından verilen “Gönüllü İtfaiyecilik Eğitimine” katılan çalışanlarımız Mustafa Damar, Erdal Aydoğdu, Emre Çayırçökek ve Ufuk Çayırçökek’ i kutluyoruz. Çalışanlarımız aldıkları eğitim sayesinde İtfaiye Daire Başkanlığının şirketimiz kullanımına verdiği itfaiye aracıyla olası bir yangına doğru ve bilinçli olarak müdahale edebileceklerdir.

Peki yangınları önlemek için biz neler yapabiliriz?
1. Yanıcı aletler dikkatli kullanılmalı.
2. Evden çıkarken ısınma araçlarının ve elektrikli aletlerinin kapalı konumda olduğundan emin olunmalı.
3. Yanıcı maddeler ve aletler çocukların erişemeyecekleri yerde bulunmalı.
4. Tavan aralarında çabuk tutuşacak eşyalar bulundurulmamalı.
5. Piknik yerlerinde ateş yakılmamalı, yakılmış ise söndüğünden emin olunmalı; yangına sebep olabilecek cam ve ayna gibi maddeler atılmamalıdır.
#sertplas
#itfaiyecilikhaftası

23 - 24.09.2020 tarihlerinde Türkiye Taşkömürü Kurumu, Genel Müdürümüz Mutlu KARA ve Fabrika Müdürümüz Erol ÇELEBİ tarafından ziyaret edilmiştir. Misafirperverliklerinden dolayı Sayın Genel Müdür Kazım EROĞLU ve Genel Müdür Yardımcısı İsmail GÜNER ve ekibine teşekkür ederiz.
#sertplas
#turkiyetaskomurukurumu
#kazimeroglu
#ismailguner
#ercangebes
#muharremkiraz
#mutlukara
#erolcelebi

Silivri Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi’nin SERTPLAS ziyareti basında böyle yer aldı.

#SERTPLAS #Otomotiv #HürHaberGazetesi #BasındanYansımalar #Automotive #FromThePress

Ar-Ge Departmanında görevlendirilmek üzere Güç Elektroniği Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

Başvurularınızı aşağıdaki linkten yapabilirsiniz:
https://www.kariyer.net/is-ilani/sertplas-oto-yan-san-ve-tic-a-s-guc-elektronigi-muhendisi-2472014?ilankodusfr=2472014&f=f15j&ulkeId=0&sehirId=0&firmaAd=sertplas-oto-yan-san-ve-tic-a-s&pozisyonad=elektrik-elektronik-muhendisi-is-ilani

#SERTPLAS #Otomotiv #İşİlanı #Automotive #JobAdvertisement

Silivri Meslek ve Teknik Anadolu Lisesinden Elektrik Bölümü öğrenci ve öğretmenleri, öğrencilerin mesleki eğitimlerini sanayi çalışma ortamında desteklemek amacıyla fabrikamızı ziyaret ettiler.
Ziyaret kapsamında öğrencilere fabrikamız gezdirilerek bölümler hakkında teknik bilgilendirmeler yapıldı.

The students and the teachers of Silivri Vocational and Technical Anatolian High School visited our factory to contribute students’ vocational education in an industrial workplace. The students were given technical information about different departments of the production during their visit.

#SERTPLAS #Otomotiv #Automotive #SilivriMeslekVeTeknikAnadoluLisesi #FabrikaZiyareti #TeknikVeMeslekiEğitim #TechnicalAndVocationalEducation #EğitimeHepDestek

0
Employees
0
White Collar
0
Blue Collar
0
Branch

About the Company

.

Contact Form