0
Employees
0
White Collar
0
Blue Collar
0
Branch

About the Company

Dünyada hızlı bir gelişme sağlayan robotlu otomasyon sistemleri birçok iş sahasında insan gücünün yerini almaya başladı. Endüstriyel robotlar sağladıkları faydalardan dolayı birçok alanda kullanımı yaygınlaşan, insan kaynaklı hataları ortadan kaldıran, kalite ve ekonomik rekabet gücüne cevap verebilen uygulama çeşitliliği ile sınır tanımayan sistemler haline gelmiştir. Hızla gelişen robotlu otomasyon sistemleri sadece mühendislik bilgisi ve deneyim ile endüstrinin hizmetine sunulabilir.

Robotmer sahip olduğu mühendislik bilgisi ve deneyim ile robotlu otomasyon sistemlerinin getirdiği avantajları proje, eğitim, danışmanlık, bakım ve servis hizmetlerini en uygun biçimde endüstrinin hizmetine sunmaktadır. Uzman kadrosu, verimli iş planlama yapısı ve AR-GE' ye dayalı projeleri ile sürekli ilerleyen, teknik alt yapısını sürekli geliştiren ve güçlenen, başarı ve hizmetin kaynağının mühendislik bilinciyle yatırımlarını insan odaklı olarak geleceğe yapan, yenilikçi ve girişimci bir firmadır.

Kurulduğu günden itibaren Türkiye sınırlarını aşarak dünya çapındaki firmalarla rekabet edebilir seviyeye gelen Robotmer uzman kadrosu, ekonomik çözümleri ve yüksek müdahale kabiliyeti ile sunduğumuz hizmetler müşterilerimizin daha çok kazanması, büyümesi ve işlerinde fark yaratmaları içindir. Teknolojik çözümler üreten birçok firmadan farklı bir politika ile hareket eden Robotmer, teknolojinin ancak hükmedildiği zaman faydalı bir araç haline geleceği bilinci ile hızla büyüyerek yoluna devam etmektedir.

Müşterilerimizi; birlikte büyüyeceğimiz, ülkemize, çalışanlarımıza ve çevremize artı değerler katacağımız çözüm ortaklarımız olarak görüyoruz.

Water Jet
Yedek Parça
Servis
ikinciel Robot


Contact Form

Sponsor Reklam

Photos

Henüz resim yüklenmedi!

Sponsor Reklam

Gera Makina

Videos

View All