CUMHURİYET BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷

Revar Otomotiv San. ve Tic. A.Ş.

Değerli İş Ortaklarımız,
Şimdi okuyacaklarınızı yazıp yazmamak konusunda çok düşündüm ancak bazen duyguların açığa vurulmasının daha iyi olcağı kanısına vardım.
Bayanların insan olduğu bu dünyada biz insan oğullarının bugün bir defa daha ne kadar nankör, onursuz, gurursuz, emek hırsızı ve daha buraya yazamayacağım sıfatları taşıdığına tekrar şahit oldum. Her şahit oluşumda biz insan oğullarından nefret duygum yükseliyor.
İş hayatının hangi kısmında olursak olalım bu zincir içerisinde bazen istemesek de dolambaçlı yollara girerek kendimize veya etrafımıza zarar verebiliyoruz ancak bu durumun sonucunu toparlayabiliyor olmak gerekmektedir.
Biz İĞDE ailesi olarak babamızdan aldığımız ilkeler doğrultusunda;
- Daima doğru ol,
- Daima doğru be sürekli çalış,
- Daima yalandan ve iftiradan kaçın,
ilkeleri ile hayatımızı idame ettirmeye çalışmaktayız. Yine babamızın telkini; bu ilkelere uyarsanız düşsenizde yüce yaratan sizi ayağa kaldıracaktır.
Babamın yarım asırı aşkın bu çalışma hayatında; biz çocuklarının bu kısa iş hayatında MÜŞTERİLERİMİZE, TEDARİKÇİLERİMİZE, ÇALIŞANLARIMIZA ve ORTAKLARIMIZA hiç bir zaman ART NİYETİMİZ olmamıştır. Zararımız olmuş ise de her zaman toparlamışızıdır, toparlıyoruzdur, toparlayacağızdır. Ancak bugün aldığım bir kaç yerden teyitli bir bilgi doğrultusunda tekrar biz insan oğlunun ONUR, GURUR, HAYSİYET gibi kavramlarının ağızda sakız gibi basit bir şekilde alınabileceğine şahit oldum.
Tüm şirketlerimizin aidiyet duygusu olan çalışanlarımız, ortaklarımız ve ailemiz adına emeğimizi çalan, gevşek gevşek haklarımızda konuşan özellikle bir kaç insan oğlu olması bile zor olan canlı varlıklara HAKKIMIZI HELAL ETMİYORUM ve YÜCE YARATANA HAVALE EDİYORUM. Buraya üç günde gelmedik, üç günde de göçmeyiz. ALLAHIN İZNİ İLE şimdi ayağa kalktığımız gibi yine kalkarız.
Umarım bu yazdıklarımı ilgili canlılar anlar.
Saygı ve Sevgilerimle
REVAR, ZESTAR ve EKESAR şirketlerimiz adına
Semih İĞDE

0
Employees
0
White Collar
0
Blue Collar
0
Branch

About the Company

.

Tags

Contact Form