Kaynaklarımızın sonsuz olmadığı bilinciyle doğayı koruyor, gelecek nesillere daha temiz bir dünya bırakmayı amaçlıyoruz. Dünya Çevre Günümüz Kutlu Olsun.
#ortem
#unitedgroup
#çevrekorumahaftası

Bu Hafta ki TechBreak Konuğumuz United Group Teknoloji Başkanı Sn. Muhammed Alyürük 

Yazının devamı için:
https://www.linkedin.com/feed/update/urn:li:activity:6806503837529186305

#ortem
#unitedgroup
#techbreak

Tarihin dönüm noktalarından biri olan İstanbulun Fethinin 568. yıl dönümü heyecanını yaşıyoruz. İstanbulun Fethi kutlu olsun.
 #ortem
 #unitedgroup 
#istanbulunfethi

Askeri araç içerisinde tüm personelin emniyet kemeri takılıp takılmadığını görsel ve sesli olarak mesaj verir, basit hatalardan oluşabilecek ölümcül kazaları önleyerek hayat kurtarır. Detaylı bilgi için isgelistirme@ortem.com.tr adresinden iletişime geçebilirsiniz.

#ortem
#unitedgroup
#milliteknolojihamlesi

It it gives audio and visual warnings whether all personnel are wearing seat belts in the military vehicle and saves lives by preventing fatal accidents. caused by even simple mistakes. For detailed information, you can contact us; isgelistirme@ortem.com.tr

#ortem
#unitedgroup
#nationaltechnologymove

Gençlerimizin ve aziz milletimizin 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nı en samimi duygularımızla kutlar, başta Büyük Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm şehit ve gazilerimizi saygıyla anıyoruz.

#ortem
#unitedgroup
#19mayıs

Yeni nesil otomotiv teknolojileri geliştirmek üzere faaliyetlerine başlayan iştirakimiz @ottomotivetech 'i tüm paydaşlarımıza ve iş ortaklarımıza duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.

Otonom ve Elektrikli araç teknolojileri, batarya paket tasarımları olmak üzere otomotiv mühendislik hizmetleri sunacak olan firmamız geliştirdiği milli teknolojiler ile global pazarlarda bizleri gururla temsil edecek.
We are proud of to announce to all of our stakeholders and to the business partners our new association @ottomotivetech which has recently started to operate to develop new generation automotive Technologies

Our company which will be offering automotive engineering services including autonomous and Electric Vehicle Technologies, battery pack designs, will be proudly representing us in global markets with the National technologies it has developed.

#ortem #ottomotive
#NextGeneration
#Engineering
#Automotive
#innovation

Ortem Elektronik Anonim Şirketi

Bu hafta ki TechBreak Konuğumuz Ortem Kurucu Ortağı ve Yönetim Kurulu Üyesi Sn. Dr. Murat Erat.

Yazının devamı için :
https://www.linkedin.com/pulse/yeni-nesil-otomobiller-i%25C3%25A7in-anahtars%25C4%25B1z-eri%25C5%259Fim-sistemleri-

#ortem 
#unitedgroup
#techbreak

Her gününüz bayram tadında geçsin! Sevdiklerinizle birlikte geçireceğiniz güzel bir bayram dileriz.
#ortem
#unitedgroup
#ramazanbayramı

Ar-Ge mühendislerimiz tarafından geliştirilen SSCU, askeri araç üzerinde bulunan birden fazla akü beslemeli sistemlerde aküler arası dengeyi ve yüklerin stabil beslenmesini sağlamaktadır. Detaylı bilgi için isgelistirme@ortem.com.tr adresinden iletişime geçebilirsiniz.
#ortem
#unitedgruop
#milliteknolojihamlesi

SCCU which is Developed by our R & D engineers ensures balance between batteries and stable supply of loads in multiple battery powered systems on military vehicles. For detailed information, you can contact us; isgelistirme@ortem.com.tr
#ortem
#unitedgroup
#nationaltechnologymove

Yalnızca bir gün yeterli değil, biliyoruz. Size olan sevgimiz ve saygımız ömrümüz boyunca bizimle kalacak. Anneler Gününüz kutlu olsun.
#ortem
#unitedgroup
#annelergünü

0
Employees
0
White Collar
0
Blue Collar
0
Branch

About the Company

.

Contact Form