1992’den bu yana Rusya’da millî bayram olarak kutlanan bu özel günde, Türk-Rus dostluğunun ve iş birliğinin artarak devam etmesini diler, #RusyaGünü’nün en içten dileklerimizle kutlarız.

Türkiye’nin en yenilikçi ve inovatif çelik sipariş platformu MMK Online’ı güncelledik.

Sevkiyat bildirim modülüyle, sevkiyatınız hem sevke çıktığında hem de teslim edildiğinde web sitesinden veya mobil uygulamadan anlık olarak bildirim alabileceksiniz.

Projelerinize güç katan kalite, işinizi kolaylaştıran bildirimler MMK Online’da.

Mmk Metalurjı San. Tic ve Liman İşletmeciliği A.Ş.

Yassı çeliğin yangın merdivenlerinde de kullanıldığını biliyor musunuz?

Geniş kalınlık aralığımızla, kaplama miktarlarımızla ve zengin ürün gamımızla yaşamla aranızda güçlü ve güvenli bağlar kuruyoruz.

Atalarımızdan miras aldığımız çevreyi korumak, güzelleştirmek ve gelecek nesillere bırakmak hepimizin sorumluluğu. Birlikte yaşadığımız dünyaya birlikte sahip çıkalım, daha temiz ve daha yaşanabilir bir geleceği birlikte yaratalım. #DünyaÇevreGünü

Hatay-Dörtyol fabrikamızda, Mayıs 2021 itibarıyla Asitleme Hattında (CPL) 87.156 ton, Soğuk Hadde Hattında (CRM) 72.106 ton çeliği Türk ve dünya pazarıyla buluşturarak üretim rekoru kırdık.

Her ay bir önceki aydan daha fazla üretim yapma hedefiyle ve dünya rekorları kırma motivasyonuyla üretmeye, çalışmaya, bu ülkeye değer katmaya devam ediyoruz!

MMK Metalurji Kocaeli/Dilovası Galvanizleme Hattında 36.320 tonla aylık üretim rekorumuzu kırdık.

Her yeni başarı ve rekora, bir sonraki hedefin ilk adımı olarak bakıyoruz, yenilikçi bakış açımızla ve ürün gamımıza yeni kattığımız ürünlerle kaliteli çeliği Türk ve dünya pazarıyla buluşturmaya devam ediyoruz.

İstanbul Sanayi Odası (İSO) tarafından her yıl açıklanan “Türkiye’nin En Büyük 500 Sanayi Kuruluşu” listesinde, 2020 yılında Türkiye’nin en büyük 59. kuruluşu olduk.

2019'da yer aldığımız 62. sıradan 2020'de 59. sıraya yükselerek elde ettiğimiz bu başarıyla gurur duyuyoruz ve bu başarıda emeği geçen başta çalışma arkadaşlarımız olmak üzere, bütün MMK paydaşlarına teşekkür ediyoruz. #İSO500 @istanbulsanayiodasi

Endüstriyel metal sektöründe Türk üreticisini dünyayla, dünyayı Türk sanayicisiyle buluşturuyoruz. #mmkport

Bünyemizde bulunan Merkez, Numunelendirme ve Kromotografi, Spektral, Boya ve Renk Laboratuvarlarımızla Hatay-Dörtyol ve Kocaeli-Dilovası olmak üzere iki lokasyonda, TS EN ISO/IEC 17025 standartlarına uygun olarak, hem kendi iş ortaklarımıza hem de dış taleplere yanıt veriyoruz, çeliğin kalitesini belirliyoruz.

Bugün 19 Mayıs, 102 yıl önce bağımsızlık ve kurtuluş ateşinin yakıldığı gün bugün.

Aynı heyecan, aynı inanç ve aynı bilinçle, Bandırma gemisinde, Cumhuriyet rotasında, tam yol ileri gidiyoruz.

19 Mayıs #Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı coşkuyla kutluyoruz.

#19Mayıs

Mmk Metalurjı San. Tic ve Liman İşletmeciliği A.Ş.
0
Employees
0
White Collar
0
Blue Collar
0
Branch

About the Company

.

Contact Form