1998 yılında çıktığımız bu yolculukta müşteri memnuniyeti ve yüksek kalite ilkesiyle sürekli gelişmeyi sağlayarak ve hep daha iyisini hedefliyoruz.

Since 1998, We always aim for the better by providing continuous improvement with the principle of customer satisfaction and high quality.

#mertcelik #steel #vasıflıcelik #sanayi #industry #industry40 #highquality #customerservice #müşterimemnuniyeti #yüksekkalite

Okyanuslarımızın sesini duyabiliyor musunuz?

Değişen iklim şartları ve insan davranışları sebebiyle her geçen gün kaybettiğimiz okyanuslarımızı daha sürdürülebilir ve bilinçli alışkanlıklarla koruyabilir, yaşam kaynağımızın sesine birlikte destek olabiliriz.
Dünyada her yıl 12 milyon ton plastik atık denizlere karışıyor. Siz de ambalaj atıklarınızı çöplerden ayrı toplayarak dönüşüme destek olabilir, denizlerin ekolojik dengesini korumaya katkı sağlayabilirsiniz.

Happy World Oceans Day!

#okyanusgünü #dünyaokyanusgünü #happyoceansday #denizlerimizikoruyalım #denizlerimizitemiztutalım

‘‘Bir vasıflı çelik tedarikçisini neden tercih etmelisiniz ? ’’ sorusunun her imalatçı için farklı bir cevabı olabilir.
Bizim içinse tek bir cevabı var. ‘‘Müşterilerimizin imalatını daha verimli hale getirmek ! ’’

"Why should you choose a quality steel supplier? "The question may have a different answer for each manufacturer.
For us, there is only one answer. ‘‘Making our customers’ production more efficient! "

#mertcelik #celik #steel #sanayi #industry #industry40 #qualitysteel #tedarikci #supplier #imalat #production #sektör #profesyonelekip

Çocuklarımıza daha güzel yarınlar bırakabilmek için Dünya’mızı koruyalım !

Dünya çevre günü kutlu olsun!

Happy World Environment Day!

#çevregünü #dünyaçevregünü #worldenvironmentday #steel #çelik #vasıflıçelik

Geçmişten gelen uzmanlığımızı, son teknoloji ekipmanlarla birleştirdik.

We have been advancing to provide best quality with our experiences by combining with latest tech. equipments.

#equipment #lastesttechnology #quality #steel #çelik #vasıflıcelik #sektör #çeliksektörü #engüclühamleniz #organizesanayi #kemalpaşaosb

Her çaptan malzeme için şerit testere makinalarını ve Cnc kapalı kabin dolu malzeme kesim makinalarını bünyesinde barındıran Mert Çelik A.Ş, müşterilerinin yüksek kesim adetlerindeki ihtiyaçlarını en hızlı ve en hassas şekilde sonuçlandırır ve imalatlarının sorunsuz şekilde ilerlemesini sağlar.

With our high cutting capacity machine park, you save your time.

#machinepark #makinaparkuru #saveyourtime #zamandantasarruf #highcapacity #cuttingmachine #kesimmakinaları #şerittestere #cnc #hassaskesim

Genel Müdürümüz Çağrı Güler ve Genel Müdür Yardımcımız Ersin Bayraktar’ın doğum günlerini kutladık. Kendilerine mutlu bir yıl geçirmelerini diliyoruz..

We celebrated the birthdays of our General Manager Çağrı Güler and our Deputy General Manager Ersin Bayraktar. We wish them a happy year..

#dogumgunu #kutluolsun #kutlama #happybirthday #çelik #sanayi #vasıflıçelik #qualitysteel #mertcelik #engüclühamleniz

Otomotiv ve yan sanayi Mert Çelik'in hizmet verdiği ana sektörlerden biridir.
Tedariğini yapmış olduğumuz başlıca ürün gruplarımız olan otomat çelikleri, ıslah çelikleri, sementasyon çelikleri, karbon çelikleri, paslanmaz çelikleri ve bu ürün grupları altında en çok tercih edilen 42CrMo4, 41Cr4, 16MnCr5, 20MnCr5, 8620, 18CrNiMo7-6, 11SMnPb30, 11SMn30, 46S20 ve benzeri kalitelerde Otomotiv ve Yan Sanayi’ne vasıflı çelik tedariği hizmeti vermekteyiz.

Automotive and automotive subsidiary industry is one of the main sectors that Mert Çelik provides services.

We provide high quality steel supply services to Automotive and Subsidiary Industries in our primary product groups as free cutting steels, tempered steels, case-hardening steels, carbon steels, stainless steels and most preferred qualities under these product groups such as 42CrMo4, 16MnCr5, 11SMnPb30, 21NiCrMo2 2, 18CrNiMo76.

#mertcelik #steel #çelik #vasıflıçelik #kalitelicelik #otomotivveyansanayi #otomotivsanayi #industrial #industry #endüstri #organizesanayi #qualitysteel #automotive #automotivesubindustry

Müşterilerimizin gereksinimlerini anlamayı, bu gereksinimleri karşılayarak müşteri memnuniyetini sağlamayı işimizin en önemli parçası olarak görüyoruz !

We are understanding the needs of our customers and we consider that ensuring customer satisfaction by meeting their requirements as the most important part of our job!

#çelik #steel #sanayi #organizesanayi #vasıflıcelik #qualitysteel #kemalpasa #türkiye #istanbul #soğukçekme #kaliteliçelik #müşterimemnuniyeti #musterimemnuniyeti

Gençler, cesaretimizi güçlendiren ve sürdüren sizlersiniz. Siz, almakta olduğunuz eğitim ve kültür ile, insanlık değerinin, vatan sevgisinin en değerli örneği olacaksınız.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun!

Happy May 19, Commemoration of Atatürk, Youth and Sports Day!

#19mayıs #gençlikvesporbayramı #19mayısgenclikvesporbayramı #kutluolsun #atatürk

0
Employees
0
White Collar
0
Blue Collar
0
Branch

About the Company

.

Contact Form