New Product! Repair kit used in ZF Astronic AMT gearbox for DAF and Iveco trucks is available now. Please contact with us for more details.


Iveco ve DAF marka araçlarda kullanılan ZF Astronic şanzıman kontrol ünitesi tamir takımı devreye girmiştir. Detaylı bilgi ve siparişleriniz için bizimle, bayilerimizle ve MAY Servis Noktaları ile iletişime geçebilirsiniz. Bayilerimizin ve MAY Servis Noktalarının iletişim bilgilerine www.mayfren.com web sitemizden ulaşabilirsiniz.

GENEL MÜDÜRÜMÜZ TANER YILMAZ OTOMOTİV SEKTÖRÜNÜ DEĞERLENDİRDİ
Genel Müdürümüz Taner Yılmaz, AS Tv'de Birgül Telli Uysal’ın sunduğu Ekonomi Masası programında otomotiv sektörü ve MAY Fren’in sektördeki çalışmaları hakkındaki görüş ve yorumlarını aktardı. iyi seyirler dileriz...

BU ÇARŞAMBA, AS TV’DE BULUŞALIM...
Genel Müdürümüz Taner Yılmaz'ın otomotiv sektörü ve MAY Fren’in sektördeki çalışmaları hakkındaki görüş ve yorumlarını aktaracağı, Birgül Telli Uysal’ın sunduğu Ekonomi Masası programı 26 Mayıs Çarşamba akşamı (YARIN) saat 22.00’de. Çarşamba günü As Tv kanalında buluşmak dileğiyle...

Volvo (Euro 6) ve Renault marka araçlarda kullanılan elektirikli debriyaj selenoid valfi devreye girmiştir. Detaylı bilgi ve siparişleriniz için bizimle, bayilerimizle ve MAY Servis Noktaları ile iletişime geçebilirsiniz. Bayilerimizin ve MAY Servis Noktalarının iletişim bilgilerine www.mayfren.com web sitemizden ulaşabilirsiniz.

New Product! Clutch solenoid valve for Volvo (Euro 6) and Renault trucks is available now. Please contact with us for more details.

19 Mayıs; Atamızın önderliğinde bağımsızlık ve özgürlük umutlarının inanca dönüştüğü, kurtuluş ateşinin yakıldığı ve aydınlık bir geleceğin filizlendiği günün adıdır...
19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun.
🇹🇷

RAMAZAN BAYRAMIMIZ MÜBAREK OLSUN
Yeniden bir arada coşkuyla kutlayacağımız, özlemle kucaklaşabileceğimiz bayramlar umuduyla; Ramazan Bayramınızı kutluyoruz.
Ramazan Bayramımızın tüm insanlığa sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini diliyoruz. Bayramımız mübarek olsun.

MAY FREN İSG SLOGANI YARIŞMASI SONUÇLANDI...
MAY Fren Sistemleri İSG Kurulu Koordinesinde;
• Çalışanların sağlıklı ve güvenli ortamda çalışması,
• Güvenlik bilinci ve kültürünün geliştirilmesine katkı sağlanması,
• İş sağlığı ve güvenliği kurallarının yaşam davranışı haline gelmesi amacıyla başlatılan MAY Fren İSG Sloganı Yarışması sonuçlanmıştır.
“May FREN’de kazaları elbirliği ile FREN’liyoruz” sloganı ile yarışmaya katılarak birinci olan Kauçuk Pres Operatörümüz Uğur Arıcı’yı başarısı ve katkısından dolayı tebrik ediyoruz.

Sonsuz sevgileri, hoşgörü, merhamet ve fedakarlıklarıyla bizleri hayata hazırlayan dünyanın en kıymetli varlıkları annelerimizin Anneler Günü'nü en içten dileklerimizle kutluyor, ebediyete intikal etmiş tüm annelerimizi rahmetle anıyoruz.

1 MAYIS EMEK VE DAYANIŞMA GÜNÜ KUTLU OLSUN
Emeğin, dayanışmanın ve yardımlaşmanın günü olan 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'nü kutlar, alın teriyle üreten tüm emekçilerimize sağlık, mutluluk ve başarı dolu bir gelecek dileriz.

0
Employees
0
White Collar
0
Blue Collar
0
Branch

About the Company

1980 yılında Yılmaz Kauçuk adıyla, kauçuk yedek parça üretmek üzere kurulan firmamız 1995 yılında ağır vasıta araçlar için fren ve debriyaj sistemleri üretimine yönelmiştir. 1998 yılında da MAY Fren Sistemleri ismini alan işletmemiz , 2013 yıldan itibaren Kayapa Sanayi Bölgesindeki 8000 m2 çalışma alanına sahip yeni fabrikasında faaliyetlerine devam etmektedir.


2017 yılında Bursa Büyük Şehir Belediyesi tarafında Bursada ki en çevreci 15 tesisten biri seçilerek, Türkiye çapındaki Sağlıklı Kentler Birliğinin yarışmasında da en çevreci 40 Tesisten biri olma ödülüne layık görülen işletmemizde 40 beyaz ve 100 mavi yaka olmak üzere toplam 140 personeli ile 71 ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir. Ayrıca İşletmemiz ISO 9001 ve TS 16949 belgelerine sahiptir.


Ürün çeşitliliğini her geçen gün artıran firmamız, güvenlik öncelikli anlayışı ve yüksek kaliteli ürünleriyle geçmişte olduğu gibi, gelecektede yanınızda olmaya devam edecektir.

Contact Form