Linde Gaz

Endüstriyel, Medikal ve Özel Gazların üretim ve tedarikinde öncü Linde Gaz Türkiye olarak yeni ürünümüz 300 Bar Helyum Tüpleri ile işletme maliyetlerinizi düşürüyor, üretim alanlarınızda yer kazancı sağlıyoruz.

#LindeGazTürkiye #EndüstriyelGazlar #300BarHelyum

Linde Gaz
Linde Gaz

#OtizmeMaviIşıkYak dedik ve Linde Global Toplum Ödülü ile projemizi taçlandırdık. Otizme farkındalık yarattığımız için bu ödülle gurur duyuyoruz.

#LindeGazTürkiye #OtizmeMaviIşıkYak

Linde Gaz

Doğa bizim en kıymetli emanetimizdir. Emanetimize sahip çıkmakla sorumluyuz. Dünya Çevre Günü'müz kutlu olsun.

#LindeGazTürkiye #DünyaÇevreGünü

Linde Gaz
Linde Gaz

Tüm iş süreçlerinin dijital ortamlara yöneldiği günümüzde, işinizin hızına uygun Linde e-market hizmetinizde. Kullanıcı dostu ara yüzü ile tüm endüstriyel gaz ihtiyaçlarınız için doğru adres: www.lindegazmarket.com

#LindeGazTürkiye #LindeÜretiminİçinde

Linde Gaz
Linde Gaz

Gebze ve Ankara’da bulunan helyum dolum tesisleri, Türkiye'nin dört bir köşesinde yer alan tüm hastane, klinik ve medikal görüntüleme merkezlerine hizmet sağlayan geniş sıvı helyum dağıtım ve dolum filosu ile Linde Gaz Türkiye, Helyum ihtiyacınızı uzman kadrosu ve kesintisiz tedarik politikasıyla sağlamaktadır.

#LindeGazTürkiye #HemenHizmet #KesintisizTedarik #ÜretiminİçindekiGüçLinde

Linde Gaz

İstanbul Teknik Üniversite’sinin mezunlarını ağırladığı Kahveler Mezundan etkinliğinin bu hafta konuk olan Yönetim Kurulu Başkanımız ve Genel Müdürümüz Mert Kumbaracı, ‘Lider Mühendis Olmak’ konulu sohbette genç mühendis adaylarıyla eğitim ve iş hayatındaki deneyimlerini paylaştı.

#LindeGazTürkiye #KahvelerMezundan #LiderMühendisOlmak #İstanbulTeknikÜniversitesi #itu1778

Linde Gaz

Tüplü Üretim Direktörümüz Levent Arpacı 'nın katılımıyla Hacettepe Üniversitesi'nin düzenlediği Kariyer Günleri'nde öğrencilerle buluşuyoruz. Detaylı bilgi için: https://hacettepekariyergunleri.com/

#LindeGazTürkiye #HacettepeKariyerGünleri #HacettepeÜniversitesi

Linde Gaz

Linde Esenlik(Wellbeing) webinar serimiz tüm hızıyla devam ediyor. “Sağlıklı Beslenme” konulu sunumu ile aramızda olan ve değerli bilgiler paylaşan Uzman Diyetisyen Gökçe Yıldırga’ya teşekkür ederiz.

#LindeGazTürkiye #EsenlikWebinar

Linde Gaz

Linde Gaz

Sevgiyle mutlulukların artacağı, dostlukların pekişeceği, tatlı haberlerle dolu bir bayram geçirmenizi dileriz.
Şeker Bayramı kutlu olsun.

#LindeTürkiye #ŞekerBayramıKutluOlsun #MutluBayramlar

Linde Gaz
0
Employees
0
White Collar
0
Blue Collar
0
Branch

About the Company

.

Contact Form