Sağlıklı yaşam, doğru beslenme ile başlar.Kros Otomotiv olarak çalışanlarımızın sağlığını önemsiyoruz.Diyetisyenimiz Berre Behdioğlu, Haziran ayı itibari ile şirketimizde hizmet vermeye başlamıştır.Bu vesile ile tüm diyetisyenlerimizin Dünya Diyetisyenler Günü’ nü kutluyoruz.

Kros Otomotiv Dünya Çevre Günü Etkinlikleri; Sağlıklı nesiller için el birliği ile doğayı koruyoruz.

Sağlıklı bir GELECEK ancak sürdürülebilir bir ÇEVRE anlayışı ile mümkündür. Kaynaklarımızı doğru kullanalım; havayı, suyu, toprağı ve ekosistemi hep birlikte koruyalım. 5 Haziran Dünya Çevre Günü kutlu olsun.

25 MAYIS ETİK GÜNÜ Kutlu Olsun #KrosOtomotiv#

Bugün günlerden, zafere giden bir yolculuğun ilk günü. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun.

Bu bayram sevdiklerimizin yanında olamasakta, kalplerimiz hep yan yana...
İyi Bayramlar

Birlikte Aşılamayacak ENGEL YOK 10-16 MAYIS Engelliler Haftası Kutlu Olsun. #KrosOtomotiv

Gücümüze güç, umudumuza umut katan annelerimizin ANNELER GÜNÜ Kutlu Olsun.

Kadir Geceniz Mübarek Olsun..

İSG Haftası boyunca tüm çalışanlarımız ile birlikte faaliyetlerimizi etkin bir şekilde gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Hafta açılışı Genel Müdürümüz Onur Bey'in mesajı ile başlayarak Üretimde Risk Avı faaliyetleri ile devam etmiştir. "BİZ BİR AİLEYİZ" sloganı ile Çalışanlarımızın Sağlığı ve Güvenliğini korumak için tüm imkanlarımız ile çalışıyor, tüm farkındalık ve bilinç artırma fırsatlarını Kros Ailesinin tamamı ile değerlendiriyoruz. İş sağlığı ve güvenliği konusuna gösterilen hassasiyet ve destek için tüm çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ederiz. ÖNCELİĞİMİZ İŞ GÜVENLİĞİDİR.

0
Employees
0
White Collar
0
Blue Collar
0
Branch

About the Company

.

Tags

Contact Form