Mersin Üniversitesi ile Koluman Otomotiv Endüstri A. Ş. arasında; AR-GE kapsamına giren konularda gerçekleştirilecek iş birliklerinin genel çerçevelerini kapsayan protokol imzalandı.
28 Mayıs Cuma günü Mersin Üniversite Senato Odası’nda gerçekleştirilen törene, Rektör Sn. Prof. Dr. Ahmet Çamsarı, Koluman Otomotiv Endüstri A.Ş. Genel Müdürümüz Sn. Cengiz Adak, Üniversite Mühendislik Fakültesi Dekanı Sn. Prof. Dr. İlker Fatih Kara, Üniversite Genel Sekreter Yardımcısı Sn. Gaye Tuğuz, Üniversite Mühendislik Fakültesi Dekan Yardımcısı Sn. Dr. Öğr. Üyesi Hüdaverdi Arslan, Üniversite Girişim Limanı Müdürü Sn. Dr. Öğr. Üyesi Duygu Hıdıroğlu, Koluman Otomotiv A.Ş’ AR-GE Müdürümüz Sn. Erhan Biçer, İnsan Kaynakları Müdürümüz Sn. Hülya Baltalı ve AR-GE Merkezi Yöneticimiz Sn. Banu Özkeser katıldı.

Haber detayı için:
http://www.mersin.edu.tr/haberler/364901/universitemiz-ile-koluman-otomotiv-a-s-arasinda-is-birligi-protokolu-imzalandi

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun.
#kolumanotomotiv #19mayıs

Sevdiklerinizle birlikte sağlıklı, mutlu bir bayram geçirmeniz dileğiyle, Ramazan bayramınız kutlu olsun.
#koluman #kolumanotomotiv #ramazanbayramı

#Repost @istanbulekonomizirvesi with @make_repost
・・・
4.İstanbul Altın Değerler Ödül Töreni’nde ‘Otomotiv Sektörü İhracatı ve Üretimine Katkılarından Dolayı’’ Koluman Otomotiv’e ödül takdim edilmiştir. Ödül, Koluman Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Kaan Saltık’a Devlet Eski Bakanı ve İstanbul Ekonomi Zirvesi Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Kürşad Tüzmen tarafından takdim edilmiştir. #istanbulekonomizirvesi #istanbuleconomysummit #istanbul #ekonomi #kaansaltık #kolumanotomotiv @kolumanotomotiv

Çağ Üniversitesi tarafından bu yıl 15.’si düzenlenen Kariyer Günlerine, Koluman Holding A.Ş. Yönetim Kurulu Danışmanı Sayın Av. Dr. Önder EGE “Hukuk Eğitimi ve Özel Sektörde Kariyer İmkânları” başlıklı konuşması ile katılmıştır. 9 Mayıs 2021’de gerçekleşen konuşmada Koluman Holding olarak faaliyet alanları ve firmanın yol haritası hakkında bilgi veren Önder Ege, hedefleri konusunda öğrencilerin ısrarcı olması gerektiğini vurgulamıştır. Koluman tanıtım filmi ve sunumun ardından kariyer hayatının adımlarından sırasıyla bahseden Sayın Ege, akademik ve iş hayatındaki dönüm noktalarına değinmiştir.

Öğrencilerin hukuk eğitimini yüksek lisans ve yabancı dil ile taçlandırmalarının kendilerine farklı kapılar da açabileceğini dile getiren Av. Dr. Ege, bu yoldaki deneyimlerini de dile getirmiştir.
Av. Dr. Önder Ege’nin katılımı dolayısıyla kendisi adına fidan bağışı yapan Çağ Üniversitesi’ne ve desteklerinden dolayı Çağ Kariyer Merkezine teşekkür ederiz.

Tüm Annelerimizin Anneler Günü kutlu olsun..
#kolumanotomotiv #annelergünü

Çağ Üniversitesi tarafından bu yıl 15.’si düzenlenen Kariyer Günlerine Genel Müdürümüz Cengiz Adak; “Sürdürülebilir Gelişim” temalı konuşması ile katılmıştır.
7 Mayıs 2021’de gerçekleşen konuşmada kariyer hayatının adımlarından sırasıyla bahseden Sayın Adak, otomotiv sektörü ve Koluman’ın bu alandaki rolüne değinmiştir. Öğrencilere mezuniyetleri sonrasında çizmeleri gereken kariyer haritasına yönelik önerilerde bulunurken, tecrübelerinden oluşan birikimlerini de aktarmıştır. Koluman’ın işe alım süreci, firma olarak sundukları imkânlar ve staj fırsatları hakkında bilgi veren Cengiz Adak, sürdürülebilir gelişimin insan hayatının her alanında olması gerektiğini vurgulayarak konuşmasını tamamlamıştır.

Sayın Cengiz Adak’ın katılımı dolayısıyla kendisi adına fidan bağışı yapan Çağ Üniversitesi’ne ve desteklerinden dolayı Çağ Kariyer Merkezine teşekkür ederiz.

Çağ Üniversitesi’nin bu yıl 15.si düzenlenecek olan kariyer günleri 6-9 Mayıs tarihleri arasında düzenlenecek.
Haber detaylarına, http://m.tarsusakdeniz.com/haber-cengiz-adak-ve-onder-ege-kariyer-gunlerinde-konusmaci-olacaklar/49241
ulaşabilirsiniz.

Çağ Üniversitesi tarafından organize edilen 15. Online Kariyer Günleri Etkinliğinde Genel Müdürümüz Sn. Cengiz ADAK Sürdürülebilir Gelişim konusunda, Koluman Holding A.Ş. YK Danışmanı Sn. Önder EGE Hukuk Eğitimi ve Özel Sektörde Kariyer İmkanları konusunda deneyim ve bilgilerini geleceğin yetenekleri ile paylaşacaktır.

Emeğin, emektarın, alın terinin, dayanışma ve yardımlaşmanın günü olan 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü Kutlu Olsun.
#kolumanotomotiv #koluman #1mayıs

0
Employees
0
White Collar
0
Blue Collar
0
Branch

About the Company

.

Contact Form