KAREL KALIP olarak bu yıl ilk defa düzenlediğimiz Tedarikçi Zirvesi 2019’a katılım gösteren tüm iş ortaklarımıza zirvemizi onurlandırdıkları için teşekkür ederiz.

Sabancı Üniversitesi işbirliği ile yürüttüğümüz Sanayi Odaklı Projeler programının ilk meyvelerini aldık. Başta değerli öğrencilerimiz ve hocalarımız olmak üzere, programda emeği geçen herkese teşekkür ederiz. Proje sunum ve plaket takdim töreninden kareler :)

Karel Kalıp ve Bir Çocuk Bir Umut Derneği ortaklığında yürütülen Kayseri Akkışla İlkokulu Kütüphanesi projesi için yapılan etkinlikten kareler📚🤓
#karelkalip #bircocukbirumut

Hedef 500 Kitap sloganıyla başlattığımız sosyal sorumluluk projemiz için 981 kitap, sayamadığımız kadar çok oyuncak ve ders malzemeleri toplanmıştır.
Karel Kalıp aile üyelerinden gelen bu kitap, oyuncak ve ders malzemeleri Kayseri Akkışla İlköğretim okulundaki çocuklara Bir Çocuk Bir Umut Derneği ve arkadaşlarımız tarafından ulaştırılmıştır.
Bu projeye gönülden destek veren tüm arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyoruz.
Kayseri Akkışla İlköğretim okulunda derneğin yaptığı etkinliğe ait fotoğrafları daha sonra hepinizle paylaşacağız.
Lütfen takipte kalın :)
#karelkalip #bircocukbirumut

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız Kutlu Olsun! 🇹🇷️

Karel Kalıp ailesi olarak Safranbolu'da güzel bir gün geçirdik :)

Emeklerimizin karşılığını alacağımız güzel günler için nice 1 Mayıslara!
#1mayıs #karelkalip

"Küçük hanımlar, küçük beyler! Sizler hepiniz geleceğin bir gülü, yıldızı ve ikbal ışığısınız. Memleketi asıl ışığa boğacak olan sizsiniz. Kendinizin ne kadar önemli, değerli olduğunuzu düşünerek ona göre çalışınız. Sizlerden çok şey bekliyoruz."
#23nisan #karelkalip

0
Employees
0
White Collar
0
Blue Collar
0
Branch

Contact Form

Sponsor Reklam

Photos

View All

Recommended Companies

Sponsor Reklam

Gera Makina

Videos

View All