0 kişi beğendi

0 kişi beğendi

TOFAŞ'tan İTAMEKS'e Tedarikçi Performans Ödülü
#itameks #tofaştedarikçiödülleri2018

0 kişi beğendi

30 Ağustos Zafer Bayramımız Kutlu Olsun

0 kişi beğendi
0 kişi beğendi

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız Kutlu Olsun...

0 kişi beğendi

İtameks, bu yıl yine sporcu ebeveynler ile Bozcaada’da buluşuyor...

13 Mayıs Cumartesi günü Bozcaada’da 7.si gerçekleştirilecek olan New Balance Koşusu’nda İtameks olarak Britax Römer B.O.B. koşu pusetlerimiz ile yer alarak sporcu ebeveynlerle bir araya geleceğiz. New Balance Bozcaada Yarı Maratonu ve 10K Koşusu ile saat 11:00’de start verilecek olan koşuda İTAMEKS takımı olarak biz de koşacağız. Parkurda bebeği ile yarışmak isteyen yarışmacılara bebek arabası desteğini sağlayacak olan İtameks, New Balance koşusunda bu sportif deneyimi yaşamak isteyen tüm ebevenyleri stantına davet ediyor.

0 kişi beğendi

İtameks Avrupa’nın en büyük üretim merkezi olacak yeni fabrikasından ve vizyonlarından bahsettiği yazı ile Sabah Gazetesi'ndeydi. Düşünmeye ve üretmeye devam…

0 kişi beğendi

8 Mart Dünya Kadınlar Gününüz Kutlu Olsun...

0 kişi beğendi

İtameks, 11-14 Ocak 2017 tarihleri arasında CNR Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilen Avrasya’nın Bebek ve Çocuk Ürünleri Endüstrisi üzerine tek ve en büyük ticari platformu Anne Bebek Çocuk Ürünleri Fuarı’ndaydı. Sektörünün liderlerinden İtameks, yüksek kalitesini yansıtan Britax Römer, 4moms ve Koala markaları ile ziyaretçilerin beğenilerini kazandığı bu fuarda İtameks olarak bizi ziyaret eden tüm tüketicilerimize ve değerli iş ortaklarımıza teşekkür ederiz.

0 kişi beğendi
0
Employees
0
White Collar
0
Blue Collar
0
Branch

Contact Form

Sponsor Reklam

Photos

View All

Sponsor Reklam

Gera Makina

Videos

Henüz video yüklenmedi!