Global pazarlarda var olabilmek için teknolojiye yatırım yapıyor ve AR-GE çalışmalarını yakından takip ederek, inovasyon odaklı çalışmalarla küresel düzeyde markalaşmaya devam ediyoruz.

Tasarım yeteneğine sahip tecrübeli mühendis kadromuz ile ürün, süreç ve teknoloji geliştirme alanlarımızda, geleceğin araçları için alternatifler yaratmaktayız.

İnsu Teknik olarak, AR-GE ve inovasyona dayalı yenilikçi çalışmalarımızın karşılığında önemli başarılara imza atmaya devam ediyoruz. Pandemi döneminde de çok çalışarak ve üreterek, ülkemize katkı sağlamaya devam ettik ve gücümüzü gösterdik.
Bu doğrultuda; Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği’nin (OİB) Olağanüstü Bir Yılın Olağanüstü Başarısı Ödülleri’nde 2020 Bronz İhracatçı Ödülü’nü almaya hak kazandık.
Başarımızda emeği geçen tüm İnsu Teknik ailesine özverili çalışmaları için ayrı ayrı teşekkür ediyoruz.

Doğayı ve çevremizi korumak önceliğimiz olmalıdır. Çünkü biz doğayı korursak, doğa da bizi korur.

5 Haziran Dünya Çevre Günü kutlu olsun!

Otomobil Kelimesinin Kökenini Biliyor Musunuz?

Otomobil; otomatik ve mobil olmak üzere iki kelimenin bir karışımıdır. Oto kelimesi Fransızcadan üretilmiştir ve ‘kendi’ anlamına gelir. İngilizce mobil kelimesi ise hareketli anlamındadır.

İş hayatında takım ruhu, güven duygusu ile ortaya çıkar. Takımda bulunan üyelerin takım ruhu oldukça önemlidir.

Takım ruhunun şirket kültürünün önemli bir parçası olduğu bilinci ile hareket ediyor ve çalışmalarımızda bunu önemsiyoruz.

Müşteri odaklı ve memnuniyeti sağlayacak şekilde, çevre kirliliğini önleyecek faaliyetleri göz önünde bulundurarak çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Gelişen teknolojileri yakından takip ederek uluslararası standartlara göre şartları doğrulanmış ürünü pazara sunuyoruz.

Yenilikçi ve yaratıcı çalışmalarımıza devam ederken, sürekli yükselttiğimiz ürün ve hizmet kalitemizle de fark yaratıyoruz.

“Ey yükselen yeni nesil! Gelecek sizindir. Cumhuriyeti biz kurduk, onu yükseltecek ve yaşatacak sizsiniz.” Mustafa Kemal Atatürk

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramınızı kutluyoruz.

#19MayısAtatürküAnmaGenclikve SporBayramı

2005 yılından bu yana gazlı amortisör üretiminde faaliyet gösteriyoruz.

En son teknoloji ile ürünlerimizi üretiyor, müşterilerimizin beklentilerine hızlı ve kaliteli çözümler sunuyoruz.

Adil, objektif ve ölçülebilir performans kriterleri çerçevesinde başarının ödüllendirildiği, fırsat eşitliğine dayanan bir çalışma prensibine sahibiz.

0
Employees
0
White Collar
0
Blue Collar
0
Branch

Contact Form