Yetenekli insan kadrosuyla hedeflerimize doğru emin adımlarla yol alıyoruz.

Teknolojiye ve insan yeteneğine her zaman önem veriyoruz.

0 kişi beğendi

Alanında uzman kadromuz ve başarılı çalışmalarımız ile dünya markası olma hedefi doğrultusunda güçlü bir şekilde ilerliyoruz.

0 kişi beğendi

Dünya'da en çok otomobilin bulunduğu ülke Çin değil ABD’dir.

Aslında dünya nüfusunun yalnızca %4'üne sahip olan ABD, dünya araç popülasyonunun %21'ine ev sahipliği yapıyor. ABD'de aktif olarak kullanılan 271 milyon araç bulunurken, en yakın takipçisi Çin'de 194 milyon araç aktif olarak kullanılıyor.

0 kişi beğendi

Pandemi dönemi hepimizi oldukça yoğun etkiledi. Bu zorlu süreçte iletişimin ne kadar önemli olduğunu bir kez daha anlamış olduk.

Dijitalleşmenin iş hayatında aslında ne kadar önemli ve etkili olabileceğini keşfettik. Bu bağlamda, dijital teknolojiler ve dijital uygulamalar iş alanlarımız adına yeni fırsatlar gündeme getirdi.

İnsu Teknik olarak, çağın gerektirdiği teknolojileri oldukça yakından takip ediyoruz.

0 kişi beğendi

Sektörümüzün ihtiyaçlarına uygun tasarım kabiliyetimiz ve uygun çözüm sunma yeteneğimiz ile sürekli yeni projeler üretiyoruz.

0 kişi beğendi

Fabrikamızda otomobil, hafif ve ağır ticari araç, otobüs, tarım araçları, deniz araçları, mobilya ve endüstriyel makineler için çalışmalar yapıyoruz ve müşterilerimizin beklediği çözümleri tasarlayarak üretiyoruz.

0 kişi beğendi

Arzu, motivasyon için kilit noktadır, fakat kararlılığın ve hedefini sürekli kovalamamaya olan bağlılığın, sana aradığın başarıyı yakalamanda imkan tanıyacaktır.
Mario Andretti

0 kişi beğendi

Çevreyi koruyan ve enerjiyi verimli kullanan, insan sağlığı adına gerekli tüm tedbirleri alan bir anlayışla üretimimize devam ediyoruz. Bu doğrultuda, gelecek nesillere yaşanabilir bir doğa bırakma hedefimiz kapsamında fabrika çatımıza güneş enerji santrali kurduk.

Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da daha çevreci, daha temiz enerji üreterek, çevrenin korunmasına katkıda bulunacağız.

0 kişi beğendi

Ani fren yaptığınızda otomobilinizin ön tarafı her zamankine göre daha çok öne yatıyorsa ve yan rüzgarlardan etkileniyorsa, amortisörleriniz aşınmış demektir.

0 kişi beğendi

Tüm dünyanın karşı karşıya kaldığı corona virüs tehdidine karşı, yetkili kişi ve kuruluşların yönerge ve talimatlarına her aşamada hassasiyetle uyalım.

Bu süreçte alacağımız önlemler kadar, moral ve motivasyonumuzu da yüksek tutalım. Bilinçli hareket edip, kurallara uyarsak bu virüsü hep birlikte yeneceğiz.

0 kişi beğendi
0
Employees
0
White Collar
0
Blue Collar
0
Branch

Contact Form