0
Employees
0
White Collar
0
Blue Collar
0
Branch

About the Company

Makine, Kalıp ve Otomotiv sektörüne hizmet veren firmamız, kuşaktan kuşağa gelen talaşlı imalat konusundaki bilgi ve tecrübeyi de arkasına alarak 2004 yılında kurulmuştur.

2005 yılında ISO 9001, 2016 yılında ise TS EN ISO 3834-2, EN 1090-1, EN 1090-2 kalite sistemlerini alıp, konusunda uzman kadro ve yüksek teknolojisi ile yurtiçi/yurtdışında geniş bir müşteri portföyüne sahip olmuş ve sektörde aranan firmalar arasına adını yazdırmıştır.

Firmamız yurtiçi/yurtdışına CNC takım tezgahlarının alt gövde/aksesuar grupları, Kalıp plakaları, Döküm kalıp plakaları, Döküm kalıp taşıyıcıları, proje bazlı firmaya özel kaynaklı fikstür ve özel amaçlı kaynaklı konstriksiyon imalatlar yapmaktadır.

Alanında deneyimli ve profesyonel ekibiyle, kaliteli, zamanında teslim ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibiyle bu hizmetleri kusursuz bir şekilde sunmaktadır. İmalatlarımız, üretimlerimiz ve hizmetlerimiz esnasında hızlı/pratik çözümler üreterek yurtiçi/yurtdışı piyasa beklentilerine cevap vermektedir. Teknolojinin tüm imkanlarını proseslerimizin her safhasında kullanmakta ve hizmetlerimizi sunarken sektördeki gelişmeleri sürekli takip etmektedir.

Contact Form

Sponsor Reklam

Photos

Henüz resim yüklenmedi!

Sponsor Reklam

Gera Makina

Videos

Henüz video yüklenmedi!