Sağlıklı, huzurlu, bolluk, bereket içinde geçecek bir Ramazan ayı diliyoruz.

0 kişi beğendi

2020 yılı ESTAŞ A.Ş. Olağan Genel Kurul Toplantımız, hala inşaatı devam etmekte olan "ESTAŞ - Turan Ekmekçi Çağdaş Teknoloji Eğitim Merkezi" nde yapılmıştır. Hayırlara vesile olmasını dileriz.

0 kişi beğendi

İkincisi düzenlenen Geleneksel ESTAŞ Masa Tenisi Turnuvası zorlu geçti. Fırtınalar estiren katılımcılarımız ile sonuçlanan turnuva da; turnuva birincisi Osman Mavuş, turnuva ikincisi Erdem Balıca, turnuva üçüncüsü ise Mutlu Şahin oldu.
Şampiyonlarımızı ve tüm katılımcılarımızı tebrik ederiz. 🏆 🎾

0 kişi beğendi

18 Mart Çanakkale Zaferi'nin 106. yıldönümünde şehitlerimizi rahmet ve minnet ile anıyoruz. #istiklaldenistikbaleçanakkale 🇹🇷

0 kişi beğendi

Yerleşkelerimiz.

0 kişi beğendi

Açık Mektup

0 kişi beğendi

"Sivas 1000 Temel Eser" kitap projesi kapsamında baskısı yapılan Kaf Dağı'ndan Yıldız Dağı'na Sivas Masalları isimli şirketimizin de belirli bir adetine sponsor olduğu kitabın tanıtım toplantısı gerçekleştirildi.
Tanıtım toplantısının ardından Valimiz Sayın Salih Ayhan ve Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın İsmail Timuçin '700 Fikir, 700 Proje' kapsamında İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü tarafından organize edilen masal anlatım programına da katılarak, çocuklarla birlikte masal dinledi.

0 kişi beğendi

Sevgileri, emekleri ve fedakârlıkları ile insanlığın umudu olan tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun 🌸

0 kişi beğendi

8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun!

Estaş San. ve Tic. A.Ş.
0 kişi beğendi

ESTAŞ her sene hedeflerini yükselterek; devam eden başarıları ile yetinmeyerek genlerindeki ihracat, inovasyon ve istihdam özelliklerini ön plana çıkaran bir firmadır. Bu yönüyle ülke ekonomisinin en önemli üretim kalelerinden birisi konumuna gelmiştir. Firmamız bu topraklardan doğmuş ve bu topraklara yatırım yapmaya devam etmektedir.

Şirketimiz şu anda tamamen ithal olan cerrahi eldiven alanında da tamamen son teknoloji ve çevreye duyarlı bir tesis yatırımına başlamış olup, 2021 yılı son çeyreğine kadar deneme üretimleri ve kalite belgelerini tamamlayıp seri imalata geçerek yüksek kaliteli bir ürünü hem yurtiçi ihtiyacını karşılamak hem de ihracatını yaparak bu alanda ki büyük bir boşluğu dolduracaktır.

Şimdiden şehrimize ve ülkemize hayırlı uğurlu olsun.

0 kişi beğendi
0
Employees
0
White Collar
0
Blue Collar
0
Branch

Contact Form