Erkoç Kalıp & Mold - Tanıtım Filmi - (TR)

Kalıp sektörüne 1980’li yılların başında adım atan bir ekibin 1993 yılında profesyonelleşme kararı ile kurulan ERKOÇ PLASTİK VE KALIP SANAYİ LTD., Türkiye’de sektörün önde gelen firmalarından birisi olmuştur. Erkoç, Kurulduğundan beri ürün kalitesi kadar müşteri memnuniyetini ön planda tutmuştur.

Erkoç 1996 yılından itibaren özellikle ambalaj kalıpları üzerinde yoğunlaşarak bu sektörde kısa bir süre içinde yurtiçinde ve yurtdışında güvenilir bir kalıp kaynağı olmuştur. Sektörün önde gelen firmalarından biri olmanın sorumluluğu ile hareket eden ERKOÇ, en son teknoloji ürünü CAD/CAM dizayn imkanları ve yüksek hassasiyetli tezgahlarla, teknolojiye ve insan kaynaklarına yatırım yapmaya devam etmektedir.

An excited team who stepped in the mold manufacturing sector in 1980’s , took a decision to become professional in 1993 therefore they found ERKOC PLASTIC AND MOLD INDUSTRY LTD. After a short time, this company has become one of the leading companies in mold production industry in TURKEY.From the beginning, Erkoc Mold keep up with the high production quality as well as customer pleasure.

Erkoc Mold has been focusing especially on packaging molds since 1996, to become a reliable mold source for packaging sector in a short time for domestic and foreign market.

Erkoc Mold always aware of responsibility of being one of the leaders in it’s market so with this aim, our company keep up the last technologies, human resources, the last Technologies of CAD/CAM design facilities and high precision machine tools.

Erkoç Kalıp & Mold - "Üretiminizi Zirveye Taşıyor"

0
Employees
0
White Collar
0
Blue Collar
0
Branch

About the Company

.

Tags

Contact Form

Sponsor Reklam

Photos

View All

Sponsor Reklam

Gera Makina

Videos

Henüz video yüklenmedi!