Ejot Tezmak Bağlantı Elemanları Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.

#Winkhaus #EJOT #EJOTTürkiye

İŞTE YENİ JC2 PLUS : Daha yüksek yük taşıma kapasite değerleri ve optimize edilmiş vida diş geometrisi sayesinde, çatlaklı ve çatlaksız betonda çok daha rahat montaj. Güvenilirliği kanıtlanmış JC2 beton vidasının yerini alan bu yeni nesil beton vidamız, her boy vida için ikişer farklı gömme derinliği ile zorlu uygulamalarda daha da fazla esneklik sunar.

CROSSFIX®, arkadan havalandırmalı cepheler için yatay ve dikey destek profillerinin aynı sistemde esnek bir şekilde kullanılabilmesini sağlayan , ilk paslanmaz çelik alt yapı sistemidir. Bundan daha da fazlası, malzeme, sistemdeki termal ısı köprüsü oluşmasını engelleyerek , sistemdeki ısı kayıplarının önemli ölçüde azaltılmasını sağlar. EJOT'un CROSSFIX® sistemi kısa süre önce 2021 Alman İnovasyon Ödülü'ne layık görüldü. EJOT bağlantı teknolojilerini geliştiren uzmanlarımız 2020 yılında elde edilen mimarlar tarafından verilen DETAIL Ürün Ödülü’nü aldıktan hemen sonra gelen bu ikinci ödülün mutluluğunu yaşıyorlar.

Dünyadaki tüm mantolama dübeli üreticileri içinde EPD alan firma EJOT olmuştur. Sonrasında ise sürdürülebilirlik ve ürünlerimizin çevreye olan etkilerinin ölçülebilir şekilde raporlanabilmesi için düzçatı ve arkadan havalandırmalı cepheler ürünlerimizin EPD’leri mantolama dübelleri EPD’lerini takip etmiştir.

5 Haziran ''Dünya Çevre Günü'' kutlu olsun!

EJOT® iskele vidası JA3-GU-6.5

Teknik Özellikler

Uygulamalar
*Ahşaba montaj için
*EJOT'un oluşturduğu® GU dişili kovan ve EJOT® JA3 kendinden diş açan vida

Özellikler
*A2 paslanmaz çelik

Teknik Özellikler
*Uç: hexagon A/F3/8
*Contalı pu: E16/2
*Üst kısım diş çapı: M14x1.5

Bugün 1 Haziran ‘’Dünya Süt Günü’’
EJOT olarak süt üretim tesislerindeki malzemelerimiz ile güvenli yapıların hayata geçmesine katkı sağlıyoruz...

#Winkhaus #EJOT #EJOTTürkiye

CROSSFIX, ünlü Alman İnovasyon Ödülü'ne layık görüldü. EJOT'un arkadan havalandırmalı cephe konstrüksiyonlarına yönelik altyapı sistemi, "İşletmeler Arası Mükemmeliyet - Yapı & Yapı elemanları" kategorisinde ödülü kazanan ürün oldu. Alman Tasarım Konseyi (German Rat für Formgebung) 1953 yılından beri uluslararası öneme sahip tasarım, marka ve yenilik başarılarını onurlandırmaktadır.

CROSSFIX, paslanmaz çelikten imal edilen ilk alt yapı elemanıdır. Malzeme, cephe sistemdeki termal ısı köprüsü kaybında çok önemli bir oranda azalma sağlar. Aynı zamanda yatay ve dikey destek profillerinin rahatlıkla yerleştirilebilmesi sayesinde montaj esnasında maksimum esneklik sunar.

#19mayıs #19mayıs1919 #Atatürk #AtatürküAnmaGençlikveSporBayramı

0
Employees
0
White Collar
0
Blue Collar
0
Branch

About the Company

.

Tags

Contact Form