Ege Fren Avrupa’nın önde gelen Polonyalı disk fren balata üreticisi Lumag’ın Türkiye’deki tek yetkili satıcısıdır.

Ege Fren is the only authorized dealer of LUMAG in Turkey, which is one of the leading disc brake lining manufacturers in Europe.

Lumag Sp. z o.o.

🇹🇷🇵🇱

#egefren #distributor #distributorship #lumag #discbrake #diskfren #balata #ağırvasıta #heavyvehicle #truck #trucks #trucking #brake #spareparts #original #thesaferway

İleri teknolojiye sahip üretim hatlarımızda geliştirilen Disk Frenler ile uzun ömürlü
kullanımın ve daha güvenli yolculuğun keyfini sürün!

Enjoy long-lasting use and a safer journey with Disc Brakes developed in our advanced technology production lines!

#egefren #discbrake #assemblyline #advanced #technology #production #productionline #longlasting #brake #spareparts #truck #trucking #trucks #heavyvehicle #thesaferway

Cumhuriyetimizin temellerini atan Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ü ve bizlere ulusal egemenliğimizi armağan eden tüm kahramanlarımızı minnetle anıyoruz. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun.

#EgeFren #19Mayıs

Sevdiklerimizle gönül rahatlığıyla kucaklaşabildiğimiz, bir arada olabildiğimiz, mutlu ve
huzurlu bayramlar geçirmek dileğiyle. İyi bayramlar dileriz.

#egefren #iyibayramlar

Yolumuz seninle daha güvenli.

Tüm annelerimizin #AnnelerGünü kutlu olsun.

#egefren #annelergünükutluolsun #happymothersday #thesaferway

Trafik kuralları sadece sizin hayatınızı kurtarmaz, sevdiklerinizin ve hatta hiç tanımadığınız insanların hayatlarını da kurtarır.

Trafik kazalarında yüzde 94'lük bir oranla insan yani sürücü, yolcu ve yayalar en büyük sorumlulardır.

Aracınızda kullandığınız yedek parçaların sağlam, kaliteli ve uzun ömürlü olması da bir diğer önemli faktördür. Orijinal Ege Fren yedek parçalar kullanmak sizi trafikte karşılaşabileceğiniz tehlikelere karşı hazır durumda tutar, kendinizin ve trafikteki herkesin güvenliğini sağlar.

Daha güvenli yolu seçelim, trafik kurallarına uyalım, hayata bağlanalım.

#KarayoluGüvenliğiveTrafikHaftası kutlu olsun

#egefren #thesaferway #trafikkuralları #güvenlik #orijinal #fren #yedekparça #original #brake #spareparts #truck #trucks #trucking #traffic #trafficrules #safety #road

Başta sağlık emekçileri olmak üzere ülkemizin kalkınmasında büyük rol oynayan çalışanlarımızın ve tüm emekçilerin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü kutlu olsun.

Happy International Workers’ Day of our employees and all laborers who have a major role in the development of our country, especially health workers.

#egefren #1mayıs #emekvedayanışmagünü #may1 #internationalworkersday

Ege Fren olarak, yasal mevzuatın etkin bir şekilde uygulanması, iş sağlığı ve güvenliği kültürünün geliştirilmesi, farkındalık düzeyinin geliştirilmesi ve konuya ilişkin eğitim ve rehberlik faaliyetlerinin artırılması için geçmişte olduğu gibi önümüzdeki dönemde de çalışmaya devam edeceğiz.

As Ege Fren, we will continue to work in the upcoming period, as in the past, to effectively implement the legal legislation, to improve the culture of occupational health and safety, to improve the level of awareness, and to increase training and guidance activities on the subject.

#egefren #dünyaisggünü #worlddayforsafetyandhealthatwork #işsağlığıvegüvenliği #occupationalhealthandsafety #thesaferway

Bugün Türk Milleti'nin kendi geleceğini belirlediği, egemenliğin millet iradesine bırakıldığı ve milletin bağımsızlığını tüm dünyaya haykırdığı günün yıl dönümü. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız kutlu olsun.

#23nisankutluolsun #ulusalegemenlikveçocukbayramı #egefren

Tüm İslam aleminin Ramazan ayını kutlar, hayırlara vesile olmasını dileriz.

We congratulate all the Islamic world on Ramadan and wish it to be a blessing.

#egefren #hayırlıramazanlar #ramadanmubarak

0
Employees
0
White Collar
0
Blue Collar
0
Branch

About the Company

.

Tags

Contact Form