23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlu Olsun..

0 kişi beğendi

Yüksek verimlilikle çalışacak çözüm ortağınız..
DEMMAK EBATLAMA HATTI (100cm×140cm)
DEMMAK TRIMMING LINE

0 kişi beğendi

Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ü Saygıyla ve Minnetle Anıyoruz...

0 kişi beğendi

Türkiye'nin İlk Türk Kaya Kamyonu DEVE DV30 6×6; imalatçı firma DEMMAK Demireller Makina Sanayi ve Ticaret A.Ş.'nin dünya standartlarına göre taahhüt ettiği 2000 saat çalışma süresini başarıyla tamamlamıştır.
11 Ekim 2020 tarihinde DEMMER Göcen Ocağı İşletme Tesislerinde başarımızı ekibimizle birlikte kutladık. Bu vesile ile DEVE DV30 6×6 Kaya Kamyonunda emeği geçen Sayın Şuayp DEMİREL başta olmak üzere tüm teknik ekibe teşekkür ederiz..

0 kişi beğendi

25 yıllık Katrak imalatı deneyimimizi teknoloji ile buluşturarak yüksek verimle çalışmayı prensip edinmiş tüm firmaların tercihi olduğumuzu bir kez daha kanıtladık.
Doğaltaş sektörünün önde gelen firmalarından biri olan Antalya Mermer'in Burdur 2. Organize Sanayi Bölgesindeki yeni tesislerinde kullanılacak olan 14 adet 75 Lamalı Katrak Makinası imalatı ve kurulumu DEMMAK tarafından gerçekleştirilecektir.
Antalya Mermer Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Emin GÜLMEZ ve DEMMAK Demireller Makine San. ve Tic. A.Ş.’yi temsilen Sn. Ekrem DEMİREL 16 Eylül 2020 tarihinde bir araya gelerek bu iş birliği kararını almışlardır.
DEMMAK’ı tercih eden Antalya Mermer'e ve Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Emin GÜLMEZ'e teşekkür eder, hayırlı olmasını dileriz…
DEMMAK DEMİRELLER MAKİNA SAN. VE TİC. A.Ş.
GENEL MÜDÜRÜ Akif ŞİMŞEK

0 kişi beğendi

Üretimde verimliliği arttıracak tüm
teknolojilere sahip olan 80 Lamalı Asansörlü Katrak Makinası (DK-80L) Zülküf DEMİREL mermer fabrikasında kurulumu tamamlanmış olup, Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Şuayp DEMİREL'in teşrifleri ile 09.09.2020 tarihinde başarılı bir şekilde ilk çalıştırma yapılmıştır. Bizleri tercih eden Zülküf DEMİREL'e teşekkür eder, hayırlı olmasını dileriz..

0 kişi beğendi

2012 Model Zincirli Kollu Kesme Makinası DZK 3400 2. El Satılıktır.
İletişim: 0533 026 83 65
(09.00-17.00 arasında iletişime geçebilirsiniz)

0 kişi beğendi

30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlu Olsun!.

0 kişi beğendi

Dayanışma duygusunun pekiştiği, dini ve milli
değerlerimizin en önemli unsurlarından olan paylaşmanın ön plana çıktığı #KurbanBayramı'nın, ülkemize ve tüm
İslam alemine hayırlı olmasını temenni ediyor; huzur, sağlık ve mutluluk dolu bir bayram diliyoruz.

0 kişi beğendi

Remart Madencilik'e sevkiyatı yapılan Mobil Sondaj (Rock)-Paletli Makinası ve Köprülü Tel Kesme Makinalarının son kontrolleri yapılarak başarı ile teslim edilmiştir. Hayırlı olsun, iyi günlerde kullanılması dileğiyle..

0 kişi beğendi
0
Employees
0
White Collar
0
Blue Collar
0
Branch

About the Company

Mermer makinaları konusunda sektörün önde gelen büyük firmalarından birisi olan DEMMAK Demireller Mak. San. Ve Tic. A.Ş. Afyon ili İscehisar ilçesinde 1944 yılında küçük bir atölyede imalatlarına başlamıştır. Ankara Anıttepede ulu önder Mustafa Kemal ATATÜRK için yapımına karar verilen anıt mezar inşaatında gerekli görülen Türk mermerinin işlenmesinde kullanılan külünk, murç, manivela, çivi, balyoz vb. gibi mermer ocakları için gerekli el aletlerinin imalatı yapılmıştır. Daha sonra ürün yelpazesini geliştirerek mekanik krikolar, araba imalatı, tamir-bakımı, ziraat aletleri imalatı ile faaliyetlerini devam ettirmişlerdir. 1979 yılında Şuayp DEMİREL Teknik Hidrolik Makine Sanayi adı ile imal ettiği 300 tonluk Hidrolik Kriko (Titano) mermer ocakları sektöründe bir çığır açmış olup bu şevk ve heyecanla 1982 yılında 2 ayaklı ST imalatı yapılmıştır. Şuayp Demirel Mermer Fabrikasında devreye alınan ST mermer sektörüne girilmesi için güzel bir neden olmuştur. Devamında mermer ocaklarında üretimi arttırmak kaliteli blok üretmek için Elmas Tel Kesme Makinaları imalatına başlanmıştır.

Tags

Contact Form

Sponsor Reklam

Photos

View All

Sponsor Reklam

Gera Makina

Videos

Henüz video yüklenmedi!