19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı Kutlu Olsun 🇹🇷

#19mayıs #cncileriteknoloji #cnc

Ramazan bayramınızı en içten dileklerimizle kutlar, sağlık, mutluluk ve esenlikler dileriz.

#iyibayramlar #cnc #cncileriteknoloji

HAAS ST-55

Haas ST-55 ağır hizmet tipi büyük delikli torna tezgahı güçlü kesme kabiliyeti, üstün rijitlik ve yüksek termal kararlılık sağlar. Çift ayna özelliği, yüksek torklu işmili ve büyük baştanbaşa deliği ile bu makine, ağır boru ve bağlantı parçaları, büyük kaplinler ve uzun silindirler imal etmek için idealdir . Yüksek kapasiteli ST-55, kendi sınıfındaki en iyi performans değer kombinasyonunu sunmakta olup, birçok yüksek verimli seçeneğe sahiptir.

Daha fazla bilgi ve fiyat teklif talebi için web sitemizi ziyaret edin;

https://www.cnc.com.tr/haas-st-55/

📲 Telefon: 0532 735 83 73
📧 E-posta: info@cnc.com.tr
🖱 web: cnc.com.tr

#cnc #cncileriteknoloji #üretim #cnctorna #tornatezgahı #manufacturing #haas #haascnc

CNC Programlama G Kodları (Hazırlık Fonksiyonları)

Programda sayısal değerlerle birlikte çalışması istenen fonksiyonun G kodu tanımlanır.

En çok kullanılan CNC Programlama G kodları sınıflandırması, tanımlamaları ve fonksiyonlarına bu yazımızdan erişebilirsiniz.

https://www.cnc.com.tr/cnc-programlama-g-kodlari/

#cnc #cncileriteknoloji #gkodları #cncprogramlama

HAAS Tezgahınızı "Otomatik Hava Tabancası" opsiyonuyla daha hızlı talaş atımı için hazır hale getirin.

#cnc #cncileriteknoloji

Cnc İleri Teknoloji Tic. Ltd. Şti.

Boxy Autoloader Type #1 Raptor

CNC İleri Teknoloji tarafından yerli ve milli imkanlar ile üretilen Boxy Autoloader Type#1 Raptor robot otomasyon sistemleri, 5 yılı aşkın süredir takım tezgahlarına yükleme boşaltma operasyonlarını, yüksek verim ve uygun fiyatlar ile kullanıcılara sunmaktadır.

Boxy Autoloader robot otomasyon sistemlerimiz, Türkiye başta olmak üzere Amerika, Kanada, Meksika, Almanya, Fransa, Polonya, Bulgaristan, Singapur, Hindistan ve Japonya'da satış ve servis hizmetleri vermekte olup, "Made in Turkey" logosunu yurt dışında gururla temsil etmektedir.

www.boxy.com.tr

#boxy #boxyautoloader #robot #automation #cnc #cncmachining #machinetool #machinery #machinetending #smartfactory #industry4 #automotive #aerospace #milling #turning #grinding #tending #unmanned #factoryautomation #madeinturkey #yerliüretim #turnkey #raptor #trex

HAAS ST-25Y - Y Eksenli CNC Torna Tezgahı

En çok satan torna tezgahımız olan ST-25 serisini, her zamankinden daha fazla performans, özellik ve değer sağlayacak şekilde tamamen yeniden tasarladık. Daha büyük çubuk kapasitesine, üstün kesim performansına ve üretkenliği artırıcı opsiyonlara sahip daha sağlam bir makine yaratmak için baştan sonra her şeyi geliştirdik.

10 İNÇ AYNA BOYUTU
3.0 İNÇ ÇUBUK KAPASİTESİ
3400 DEV/DAK
30 HP GÜÇ

Daha fazla bilgi ve fiyat teklif talebi için web sitemizi ziyaret edin;

https://www.cnc.com.tr/haas-st-25y/

📲 Telefon: 0532 735 83 73
📧 E-posta: info@cnc.com.tr
🖱 web: cnc.com.tr

#cnc #cncileriteknoloji #üretim #cnctorna #tornatezgahı #manufacturing #haas #haascnc

Çanakkale Zaferi'nin 106. yıl dönümünü kutluyor, tüm şehit ve gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyoruz. #18mart #çanakkale

Yüksek Adetli Parça İşlemede Kullanabileceğiniz CNC Tezgahları

Günümüz ekonomik şartlarında gittikçe zorlaşan rekabet ortamı, yapılacak her türlü yatırımın ciddi şekilde analiz edilerek karar alınmasına üreticilerimizi zorlamaktadır.

Üretilecek parçaların en verimli şekilde imalatı, karlılık noktasında en önemli kriter olmakta ve üretimi yapılacak parçalar için yatırım yapılacak tezgahlar bu noktada anahtar rol oynamaktadır.

CNC İleri Teknoloji olarak bu yazımızda imalat sektöründe makine seçiminin verimliliğe etkisi üzerine sizlerle görüşlerimizi paylaşacağız.

Özellikle otomotiv ve yüksek adetli parça imalatı konularında tezgah seçiminin uzun vadede verimliliğe etkisi, tezgah yatırımlarının yönlendirilmesi konusunda CNC İleri Teknoloji olarak tecrübelerimizi sizlere aktarmaya çalışacağız.

Okumaya devam edin...
https://www.cnc.com.tr/otomotiv-ve-yuksek-adetli-parca-islemede-tezgah-secimi/

#cnctezgah #cnc #cncileriteknoloji #automotive #üretim #otomobil

Simultane CNC Tezgahı Nedir?

Simultane CNC tezgahları, üzerinde kurulu olan tüm eksenleri aynı anda hareket ettirme özelliğine sahip olan tezgahlardır. Özellikle 3 eksen üstü olan tezgahlarda bu özellik öne çıkmaktadır.

4 ekseni aynı anda hareket ettirebilen tezgahlara simultane 4 eksen, 5 ekseni aynı anda hareket ettirebilen tezgahlara simultane 5 eksen tezgahlar denir.

4+1 olarak betimlenen tezgahlar her ne kadar 5 adet eksen kabiliyetleri olsa da aynı anda sadece 4 adet ekseni hareket ettirebilmektedir.

Devamını okumak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz..

https://www.cnc.com.tr/simultane-cnc-tezgahlarinin-one-cikan-ozellikleri/

#cnc #cncileriteknoloji #simultane #5eksen #cnctezgah

0
Employees
0
White Collar
0
Blue Collar
0
Branch

About the Company

CNC İleri Teknoloji olarak, 1996 Yılı’ndan bu yana, otomotiv, kalıpçılık, havacılık, medikal ve savunma sanayi sektörlerine talaşlı imalat çözümleri sunarak, deneyimli personelimizle; CNC takım tezgahları satış, servis ve uygulama desteği ile birlikte, müşterilerimizi yüksek teknoloji ile buluşturmaktayız.

Merkezi İstanbul’da bulunan firmamız, Takım Tezgahları ürünlerinin satış ve servis hizmetlerinin yanı sıra, talaşlı imalatta Otomasyon Çözümleri, Anahtar Teslim Projeler ve Teknik Destek Hizmetleri de sunmaktadır.

Kurulduğu günden bu yana MAKINO dik ve yatay işleme merkezleri, tel ve dalma erozyon tezgahları ile faaliyetine devam eden firmamız, 2003 yılından itibaren Tayvan’ın en iyi üreticileri ile geliştirilen işleme merkezi ve torna tezgahlarını, LER markası ile birçok kullanıcının memnuniyetine sunmuştur.

Contact Form