Mert Döküm Tezgahımız geldi ve kuruldu. Bizi tercih eden Ekrem Kanıtoğlu Beye ve Gürcan Hocaya teşekkür eder hayırlı işler olmasını dileriz.

SAYGI ILE ANIYORUZ

CUMHURIYETIMIZIN 97 YILI KUTLU OLSUN.

MERT DOKÜM DIK İŞLEME MERKEZİ VMC1580 YUKLENDI VE YOLA ÇIKTI.

Çelik Makina Tic. A.Ş.

Çelik Makina Tic. A.Ş.

MERT DÖKÜM İŞLEME MERKEZİ Test edildi ve ambalajlandı

Yeni bir GWEIKE TRUMPF 6 KW tezgah teslimatı. BODRUM ŞENCEPHE/DEKORATIF ALUMİNYUM firmasına Mehmet SUSUZ ve Hakan SÖNMEZ Beylere Hayırlı Olsun

30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN:

YENI BiR GWEIKE LASER SAC KESME KONYAYA KURULDU. BIRLIK DEĞİRMEN FIRMASINDAKİ DOSTLARIMIZA HAYIRLI OLSUN

Mübarek Kurban Bayramınız Kutlu Olsun

0
Employees
0
White Collar
0
Blue Collar
0
Branch

About the Company

.1956 yılında kurulmuş olan Çelik Makina Ticaret A.Ş., yabancı ülkelerden hem mümessil hem de ithalatçı olarak getirdiği çeşitli CNC takım tezgahları , üniversal takım tezgahları ile kesici takımlar, taşlama taşları satış ve teknik servisi konularında 50 yılı aşkın tecrübe ile hizmet vermektedir.


Merkez ofis ve sergi salonu 2005 yılı başında İstanbul Anadolu yakasında, İMES Sanayi sitesi içersindeki adresine taşınmıştır.


Çeşitli şehirlerde kendi şubemiz veya bayilerimiz ve satış-teknik ekiplerimiz ile faaliyet göstermekteyiz. Şube ve bayi bilgilerini “Bayilerimiz” bölümünde bulabilirsiniz.


Tuzla/İstanbul serbest bölgesinde yerleşik kardeş kuruluşumuz Armak Koll.Şti. de ihtiyaç sahiplerine stoktan tezgah verebilmemizi sağlamaktadır.


Distribütör ve mümessili olduğumuz yabancı markalar, ülkeleri, ve konuları şöyle sıralanabilir:

Tags

Contact Form