Genel Müdürümüz Kerem Çakır, 9 Haziran Çarşamba günü saat 14.00’te YİSAD & SteelOrbis tarafından düzenlenen “Yassı Çelik Sohbeti" ​etkinliğine konuk oluyor. Etkinliğe linkten katılabilirsiniz.
https://bit.ly/3fQGcgD

Her şey bir ilhamla başlar. Biz Borusan olarak dünyadan ilham alıyoruz. Sürdürülebilir bir #Geleceğeİlham veriyoruz. Sürdürülebilirlik rehberimizi incelemek için tıklayınız. http://bit.ly/SurdurulebilirlikRehberi

Borçelik Çelik San. Tic. A.Ş.

Son yıllarda tüm dünyanın gündemini oluşturan iklim krizi, eriyen buzullar, biyoçeşitlilik kaybı aslında bizler için bir mesaj niteliği taşıyor. Dünya Çevre Günü için CEO'muz Erkan Kafadar'ın ilhamını dünyadan alarak yazdığı yazısı #TuruncuBlog’da. 5 Haziran Çevre Günümüz kutlu olsun!
#5HaziranDünyaÇevreGünü #Geleceğeİlham
http://bit.ly/Gelecegeilham_

Borçelik Çelik San. Tic. A.Ş.

İnsan Kaynakları ve Kurumsal İletişim Müdürümüz Derya Demirer, Özyeğin Üniversitesi tarafından düzenlenen, öğrencilerle profesyonelleri bir araya getiren “Unplugged Talks” kapsamında “Borçelik’te Kariyer ve Hayat!” etkinliğine katıldı. Borçelik ve Borusan Grubu hakkında bilgiler veren Demirer, etkinlik sonunda öğrencilerin kariyer yolculuklarında “iş”lerine yarayacak bilgiler paylaştı.

İstanbul Sanayi Odası’nın yayınladığı 'Türkiye'nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu-2020” araştırması sonuçlarına göre Borçelik, Türkiye'nin en büyük 28. sanayi kuruluşu oldu. Gururlu ve mutluyuz!

Çalışma hayatındaki dönüşümü en yenilikçi çözümlerle destekleyen İSG projelerinin değerlendirildiği MESS İş Güvenliğinin Yıldızları'nda, Covid-19 Kriz Yönetimi ve Önlem Çalışmalarımız ile "Krizi En İyi Yönetenler" kategorisinde Tavsiye Edilen Uygulama ve Bursa Çelik Servis Merkezi Dilme Hattı Keçe Değişimi Sürecinin İyileştirilmesi projemizle "İSG Elçileri" kategorisinde ödüllerin sahibi olduk!

Hayatı ve güzellikleri birbirimizle paylaşmak için hiçbir engel yok. Borçelik Seracılık ve Bitki Yetiştiriciliği Kulübü’müzün seramızda yetiştirdiği çiçekleri satın alarak Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği'ne destek olan tüm çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ederiz.

Bir harekete geçersin, tüm dengeleri değiştirirsin. 102 yıl önce Mustafa Kemal Atatürk’ün gençliğe armağan ettiği bu bayramı sonraki nesiller sporla, başarıyla ve inançla hep dengede kalarak devam ettirdi. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız Kutlu Olsun! #19Mayıs

Borçelik Çelik San. Tic. A.Ş.

Çünkü onların sesini duyabildiğimiz, onları düşleyebildiğimiz, onlarla güzel bir gelecek hayal edebildiğimiz her an gönlümüzde bir bayram.
Gönlümüzce kutlayabileceğimiz nice bayramlar olsun.
Ramazan Bayramınız kutlu olsun.

İSG Haftası kapsamında evde, ofiste, üretimde ve trafikte kısacası hayatın her alanında güvenliği konuştuğumuz “İşte Güvenlik Budur” temalı etkinliğimizi gerçekleştirdik. Alanında uzman konukların yer aldığı, bilgilendirici panelimizin ardından “Evde Güvenlik Fotoğraf Yarışması”nın kazananını katılımcıların oylarıyla belirledik. Panelde öğrendiğimiz bilgilerimizi “İşte Güvenlik Budur” bilgi yarışması ile de pekiştirdik.

0
Employees
0
White Collar
0
Blue Collar
0
Branch

Contact Form