Beyçelik Gestamp’tan gençlere mesaj var!
Kariyerinizin ilk adımını bizimle atmaya var mısınız?
Beyçelik Gestamp Genç Yetenek Programı’nı keşfetmek için: https://beycelikgestamp.com.tr/tr/insan-kaynaklari/genc-yetenek-programi

Beyçelik Gestamp Otomotiv Sanayi A.Ş.

Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği’nin (OİB) üstün ihracat performansı gösteren firmaları ödüllendirildiği İhracat Başarı Ödülleri’nde bir ödül de Çelikform Gestamp şirketimize geldi. Çelikform Gestamp “Bronz İhracatçı Ödülü”’nü almaya hak kazandı.

Beyçelik Gestamp Otomotiv ve Beyçelik Gestamp Şaşi, Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği (OİB) tarafından üstün ihracat performansı gösteren firmaların ödüllendirildiği İhracat Başarı Ödülleri’nde “Gümüş İhracatçı Ödülü”’nü almaya hak kazandı.

Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği tarafından akülü ve manuel tekerlekli sandalye almak amacıyla düzenlenen Plastik Kapak Toplama Kampanyası’na şirket içerisinde topladığımız kapaklar ile destek olduk.
Toplanan kapaklar Beyçelik Gestamp Çevre Uzmanı Veli Kuştepe ve Kurumsal İletişim Birim Lideri Meltem Bilmiş tarafından teslim etti.

İstanbul Sanayi Odası'nın hazırladığı "Türkiye'nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu 2020 Araştırması"na göre açıklanan listede 2 şirketimiz ile yer aldık. Emeği geçen tüm çalışanlarımıza ve iş ortaklarımıza teşekkür ederiz.

Türkiye Metal Sanayicileri Sendikası (MESS) tarafından düzenlenen İş Güvenliğinin Yıldızları yarışmasında Çelikform Gestamp “Forklift Hareketlerinin Lazer Tarayıcı İle Güvenli Hale Getirilmesi” projesi ile İSG Özel Ödülü Kategorisi’nde birinciliğe layık görüldü. Emeği geçen tüm çalışanlarımıza teşekkür ederiz.

19 Mayıs 1919'un 102. Yıldönümünde; başta Milli Mücadelemizin başkomutanı Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, tüm Milli Mücadele kahramanlarımızı, şehitlerimizi rahmet ve saygıyla anıyor, Atatürk’ün gençlerimize armağan ettiği 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımızı kutluyoruz!

Ramazan Bayramınız Kutlu Olsun!

Hayatın her anında yanımızda olan; şefkatini, sevgisini bizlerden esirgemeyen tüm annelerimizin Anneler Günü kutlu olsun.

Başta çalışanlarımız olmak üzere, tüm emekçilerin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü kutlu olsun. #beyçelikgestamp #1mayıs

0
Employees
0
White Collar
0
Blue Collar
0
Branch

About the Company

Beyçelik Gestamp A.Ş., otomotiv yan sanayi metal sektöründe kalıp, teçhizat ve komponent tasarlayan, geliştiren ve üreten uluslararası bir şirkettir. Özellikle innovatif ürünler tasarlayarak daha güvenli ve daha hafif araç tasarımlarına destek olmakta ve buna bağlı olarak insan güvenliğinin arttırılması, enerji tüketimlerinin azaltılması ve çevrenin korunması ana ilkelerine hizmet etmektedir.

Şirket, Beyçelik Holding’in ilk kuruluşu olarak 1976 yılında faaliyet göstermeye başlamıştır.

Kısa sürede kalıp tasarım ve imalatı ile sac şekillendirme konularında sektöründe lider konuma gelerek yeni ürün ve teknolojileri geliştirmeye devam etmiştir.

2007 yılında İspanya merkezli uluslararası alanda otomotiv metal sektöründe ilk sırada bulunan Gestamp Automocion ile ortaklık yaparak Türkiye’de ulaştığı başarıyı Dünya ölçeğine taşımıştır.

Sac şekillendirme ve kalıpçılık alanında Türkiye’nin ilk AR-GE merkezine sahip olan Beyçelik Gestamp A.Ş., yenilikçi yüzü ve otomotiv sektörüne paralel ve son teknolojiyi barındıran yatırımlarıyla ana sanayilerin tercih ettiği bir kuruluştur.

Beyçelik Gestamp A.Ş., 5 farklı lokasyonda toplam 215.000 m²’lik tesislerinde sürdürülebilirlik, sürekli gelişim ve müşteri odaklılık prensibiyle ülkemize ve sektörümüze değer katmaya devam etmektedir.

Contact Form