0
Employees
0
White Collar
0
Blue Collar
0
Branch

About the Company

Firmamız 2014 yılında makina yedek parça imalatı üzerine kurulmuş olup genç ve dinamik bir firma olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Müşteri beklentilerini ön planda tutarak kaliteli, hızlı ve ekonomik imalat metot’unu benimsemiş olan bir firmadır.

Sektörde bulunan 12 yıllık tasarım ve imalat tecrübesi ile makina yedek parça imalatının yanında, makina revizyon projelendirme çalışmalarıda yapmaktadır.

Firmamız aynı zamanda müşterilerimizin üretim sistemleri iyileştirmelerinde de tecrübe sahibi olup,Kaizen, SMED, Ergonomi ve 5S çalışmalarında da çözüm partneri olarak hizmet vermektedir.

KALİTE POLİTİKAMIZ
Proje bazlı mühendislik çalışmalarımızı, bilimsel gerçekleri temel alarak, en güvenli ve ekonomik şekilde uygulanabilir kılmak.Teknik ve teknolojik gelişmeleri her zaman yakından takip ederek, personelimizin eğitim seviyelerini arttırmalarına imkan tanıyarak kalitemizin sürekli gelişmesini sağlamak.

MİSYONUMUZ
Mühendislik projelerinde müşterilerimizin ihtiyaç beklentilerini, ekonomik ve kaliteli çözüm şartlarını kural olarak benimseyerek, çalışanlarımızın kişisel gelişimlerinin ön planda olduğu bir çalışma ortamı sağlamak.

VİZYONUMUZ
Kendisini sürekli yenileyen, kaliteden ödün vermeyen ve yüklendiği projeler ile kendisini aşabilen bir firma olma çabasıyla büyümeye devam etmek, teknolojiye ve insan kaynaklarına yaptığımız yatırımları sürdürmek.

Contact Form