0
Employees
0
White Collar
0
Blue Collar
0
Branch

About the Company

Firmamız 1992 Senesinde bağlantı elemanları sektöründe hizmet vermeye başlamış piyasadaki özel bağlantı elemanları talebini ve açığını dikkate alarak çalışmalarını bu yöne yoğunlaştırmıştır.
Kurulduğu günden bu yana kendini yenileyen teknolojiye ve insan kaynaklarına yatırım yapan bünyesindeki haddehanesinde hammadde ihtiyacını karşılayan firmamızda, standart ve özel bağlantı elemanları, soğuk dövme teknolojisi ile üretilmektedir.
Üretimimizin büyük bir bölümü büro mobilyaları beyaz eşya, otomotiv ve bisiklet sektörüne yöneliktir.

Ayrıca bu sektörlerin yan sanayilerine hizmet vermekte olup, benzer sektördeki firmaların standart ve özel bağlantı elemanları ihtiyacını titizlikle yapılmaktadır.

Firmamız kuruluşundan bu yana başarı ile sunduğu ve geliştirdiği hizmetler sayesinde yerel, bölgesel ve ulusal düzeyde önemli başarılara adını yazdırmış ve ülke ekonomisine büyük katkılar sağlamıştır. Bu başarının ve gelişimin arkasında nitelikli insan kaynağımız, bilgi birikimimiz ve güvene dayalı iş ilişkilerimiz yer almaktadır. İşbirliği içerisinde olduğumuz tüm kurum ve kuruluşlarla tesis etmiş olduğumuz karşılıklı güven, çalışma anlayışımızın en önemli değerini oluşturmaktadır. Güvene dayalı güçlü ilişkilerimizin bundan sonraki süreçte de tüm paydaşlarımız ile sürdürülmesi en önemli gayretimiz olacaktır.

Çalışmalarında kaliteyi sürekli iyileştirmeyi ve başarılarını sürekli kılmayı hedefleyen şirketimiz, kurumsal yapısı içinde ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi’ni uygulamaktadır.

Contact Form