0
Employees
0
White Collar
0
Blue Collar
0
Branch

About the Company

Firmamız 1974 yılında kuruldu. Kuruluşumuzun amacı, o günlerde sahip olduğumuz imalatçı firmanın bağlantı elemanı ihtiyaçlarını tedarik etmek yanında Bursa'da yeni kurulmakta olan otomotiv ve yan sanayinin de cıvata ve hırdavat tedariklerini yapmaktı. O günden bu güne de tek hedefimiz ve görevimiz bu olmuştur.

Cıvata yapısıyla basit ama bir o kadarda önemli bir bağlantı elemanıdır. Bunu en iyi bir cıvata kırıldığı için arabası yolda kalan, makinası çalışmayan, kalıbı devre dışı kalan, üretim bandı duran daha iyi bilir. Temennimiz böyle bir olayı hiç yaşamamanız ama oluyor böyle şeyler.
Sahip olduğumuz mağazaların yanında bir de online mağaza açmamızın hedefi, böyle bir durum yaşarsanız aradığınız cıvatayı en kısa sürede bulup size ulaştırmak elimizdeki cıvata çeşitliliğinden mümkün olduğunca çok kişinin faydalanmasını sağlamaktır. Mağazamıza olan ilginiz bu konuda bizi daha da azim ve şevk ile çalışmamızı sağlayacaktır.
Online mağazamızdaki müşterilerimiz ile, dükkanımızda olduğu gibi, karşılıklı soru cevap şeklinde çalışmak mümkün olmadığı için satışa sunduğumuz ürünleri mümkün olduğunca teknik detaya girmeden, herkesin anlayabileceği şekilde sergilemeye çalıştık. Ama cıvatanın kullanılabildiği sahanın çok geniş olması ve buna göre de çeşidinin fazlalığı her zaman bizi zorlayan bir konu olmuştur.
Mağazamızda ürün çeşitliliğimizi ne kadar artırsak da mutlaka eksik bir şeyler kalacaktır. Bu yüzden aradığınız bir ürünü mağaza destek merkezinden bize sorabilirsiniz. Bu sorular bize de sergileyeceğimiz ürün çeşitliliği konusunda bize yol gösterecektir.

Contact Form