0
Employees
0
White Collar
0
Blue Collar
0
Branch

About the Company

Talaşlı imalat ve otomotiv  sektörüne kalıp parlatma,lazer kaynak,lazer markalama, teknik malzeme sağlama, pres otomasyon sistemleri geliştirme, dijital koordinat okuma sistemleri ile sıcak yolluk sistemleri üretimi konularında sunduğu hizmetlerle Bursa’da ilk ve tek olmayı sürdüren Hakteknik, müşteri memnuniyetini her zaman en üst düzeyde tutmaktadır.

Müşterilerinin talep ve ihtiyaçlarını karşılamak için tüm bilgi birikimini ve imkanlarını kullanarak verimliliği arttırma, günümüzün gelişen teknolojilerine gerekli uyumu yakalama konusunda özel hizmetler sunan firmamız, sektöründe kendi gelişimini de her daim en üst düzeyde tutmak için azami gayreti göstermektedir.

 

 

MİSYONUMUZ

Sektöründe Bursa’nın ilk ve tek firması olma iddiasını her daim sürdüren Hakteknik, müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımını sürdürerek ürün ve servis hizmetlerini en üst seviyede tutmak, böylelikle koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesinden asla sapmamak misyonu ile hareket etmekte ve geleceğe güvenle bakan bir sektörün ana temel taşlarından birini oluşturmaktadır.

 

 

VİZYONUMUZ

Türkiye ekonomisinin temel taşlarından birini oluşturan otomotiv sektöründe yardımcı oyunculardan biri olan Hakteknik, alanında en büyük firma olma varlığını her daim sürdürmenin yanında en kaliteli ve piyasa fiyatlarını belirleyen ürünler ile müşterilerini buluşturmayı da hedeflemektedir.

Takip edilen son teknoloji gelişmeleri ve bu sayede tüketiciyi koruyan, faaliyet alanında piyasaya yön veren firma olmak şirketin önemli vizyon görüşleri arasında yer almaktadır.

Güvenilirlik ve dürüstlük ilkelerinden sapmadan tüm sektörü kucaklayan bir çalışma anlayışı ile firma çalışanlarımızın değerlerini de en üst düzeyde tutarak sunduğumuz hizmetleri sürdürmek her zaman gerçekleştirdiğimiz ve gerçekleştirmeyi sürdürme gayretinde olduğumuz ana prensiplerimizdir.

 

KALİTE POLİTİKAMIZ

Kalite politikamız, yapılan işlemleri sorunsuz bir şekilde sunarak koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamaktır. Hakteknik olarak, kalite sistematiğini bir yönetim aracı olarak kullanıyoruz. Tüm bunları yaparken iş ortaklarımızın görüşlerini de süreçlere katmaktan memnuniyet duyuyoruz.

 

SIRKET DEGERLERIMIZ

*Alaninda en iyisi olmak vazgeçilmez hedefimizdir . 
*Amacimiz sürekli yeniliktir.
*Güvenilirlik ve dürüstlük ana prensibimizdir.
*Kapilarimiz herkese açiktir.
*Çalisanlarimiz en degerli varliklarimizdandir.

Contact Form

Sponsor Reklam

Photos

Henüz resim yüklenmedi!

Sponsor Reklam

Gera Makina

Videos

Henüz video yüklenmedi!