0
Employees
0
White Collar
0
Blue Collar
0
Branch

About the Company

2010 yılında kurulmuş olan FAİK METAL inşaat taahhüt hizmetleri alanında teknolojiyi takip eden ve yeniliklere açık yapısı ile kendini sürekli geliştiren bir organizasyona sahiptir. Firmamız, kuruluşundan bugüne kadar geçen süre zarfında hizmet sektöründe karşılaşılan zorlukların bilincinde olan yapısı ile, kaliteli hizmet prensiplerinden taviz vermeyerek, sektördeki yapılanmasını tamamlamış pazarın değişen koşullarına ayak uydurmayı hedeflemiş, genç, dinamik, deneyimli kadrosuyla hizmet vermek ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

        İşverenin memnuniyetinin ön planda tutulması adına, taahhüt sektörü ve yatırımcılara, çağın paralelindeki teknoloji ve bakış açısı ile hizmet etmek, dünyadaki sektörel yenilik ve gelişmeleri takip etmek, ülkemizde bu yenilik ve gelişmelerin eş zamanlı kullanılmasını sağlayarak ulusal taahhüt sektörünün gelişmesine katkıda bulunmak hedeflerimizin içerisinde önceliğimizdir.

        Hizmet verdiğimiz alanda en iyi olma gayesiyle, sınırlarımızı genişleterek Avrupa standartlarına uygun kaliteyi, makul fiyatlarla müşteriye sunmayı kendimize amaç edindik. Bu bağlamda bugüne kadar yapmış olduğumuz işlerde, çalışmış olduğumuz firmaların bizlere duyduğu güven ve tekrar çalışma arzuları FAİK METAL olarak en büyük gurur kaynağımızdır.

Contact Form

Sponsor Reklam

Photos

Henüz resim yüklenmedi!

Sponsor Reklam

Gera Makina

Videos

Henüz video yüklenmedi!