3DEXPERIENCE Platformu’nun Data ve Mühendislik Süreçleri Yönetimi çözümü sayesinde doğru bilgiye doğru zamanda ve güvenli bir şekilde ulaşın!

CADEM DIGITAL uzmanlarının 20 Nisan’da gerçekleştireceği “Data ve Mühendislik Süreçleri Yönetimi” webinarı ile işletmenizin verilerini güvenle yönetmeyi keşfedin!

Webinara kayıt olmak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz:

https://cademdigital.com.tr/tr/webinarlar/verilerinizi-hizli-guvenli-ve-tek-platformdan-yonetin

#CademDigital #DijitalDönüşüm #3DEXPERIENCEPlatformu #DataveMühendisllikSüreçleriYönetimi #Webinar

0 kişi beğendi

Cadem Metrology, 21 Nisan’da gerçekleştireceği “Havacılık ve Güç Üretimi Endüstrilerinde Kalite 4.0 ve Dijital İkiz Uygulamaları” webinarında, alanında uzman konukları ağırlayacak.

TEI Özgün Projeler İmalat Mühendisliği Teknik Lideri Uğur Akdoğan, “Havacılıkta 3D Metroloji Uygulamaları” sunumuyla webinarda yer alacak.

Havacılık ve güç üretimi endüstrilerinde 3D tarama çözümlerini keşfedeceğiniz webinara ücretsiz kayıt olmak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz:

https://www.cademmetrology.com.tr/havacilik-ve-guc-uretimi-endustilerinde-kalite-4-0-ve-dijital-ikiz-uygulamalari/

#CademMetrology #TEI #GOM #GOMInspect #3DTarama #inspection #Havacılık #GüçÜretimi

0 kişi beğendi

Cadem Metrology uzmanları havacılık ve güç üretimi endüstrilerinde 3D tarama çözümlerini paylaşıyor!

21 Nisan’da gerçekleştirilecek “Havacılık ve Güç Üretimi Endüstrilerinde Kalite 4.0 ve Dijital İkiz Uygulamaları” webinarına ücretsiz kayıt olmak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz:

https://www.cademmetrology.com.tr/havacilik-ve-guc-uretimi-endustilerinde-kalite-4-0-ve-dijital-ikiz-uygulamalari/

#CademMetrology #GOM #3DTarama #Havacılık #GüçÜretimi #MRO #dijitalikiz #aerospace

0 kişi beğendi

İşletmeler kaynaklarını en iyi şekilde kullanmak ve veri güvenliğini sağlamak için 3DEXPERIENCE Platformu’nu tercih ediyor.

Ürünlerin yaşam döngüsü yönetimini yapan 3DEXPERIENCE Platformu, hepsi bir arada yaklaşımı sayesinde işletmelerin geliştirme süreçlerine daha bütünsel bakmalarına ve tüm yaşam döngüsü boyunca verimlilik elde etmelerini sağlar.

#CademDigital #3DEXPERIENCE #3DEXPERIENCEPlatformu #DijitalDönüşüm

0 kişi beğendi

IDC, Dassault Systemes ve CADEM DIGITAL’in düzenlediği, “Geleceği Kucaklayan Dijital, Bağlantılı ve Dayanıklı Kurumlar” dijital etkinliğine davetlisiniz.

Şirketlerin gelişmiş ve entegre dijital teknolojilerle yeni normale nasıl uyum sağladığının ve dijital dayanıklılıklarının konuşulacağı etkinlikte; platform ve deneyim ekonomisi çözümlerinin müşterilere ve paydaşlara katkısı aktarılacak.

Şirketlerin dijital dönüşümlerinde izledikleri yolları keşfedeceğiniz etkinliğe katılmak için aşağıdaki linkte yer alan formu doldurabilirsiniz:

https://meaevents.idc.com/events/gelece-i-kucaklayan-dijital-ba-lant-l-ve-dayan-kl-kurumlar/registration-1bc3dc9a1c1448208f0f825193f15a96.aspx?4W,M3,1bc3dc9a-1c14-4820-8f0f-825193f15a96=&fqp=true

#CademDigital #DassaultSystemes #IDC #DijitalDönüşüm #3DEXPERIENCEPlatformu

0 kişi beğendi

Ürün Yaşam Döngüsü Yönetimi – Product Life Cycle Management (PLM); bir ürünün tüm yaşam döngüsünü başlangıçtan mühendislik, tasarım, üretim, servis ve sonlandırma aşamalarına kadar tanımlar; verilerin daha etkili ve verimli akışını sağlar.

Cadem Cad/Cam Destek Merkezi ve Bilgisayar San. Tic. A.Ş.
0 kişi beğendi

Cadem Metrology 3D ölçüm ve kalite kontrol çözümlerini başarı ile kullanan KANCA firması, çalışmalarının sürdürülebilirliğine katkı sağlamak için GOM Inspect Suite yazılımındaki yenilikleri de yakından takip ediyor.

KANCA Kalite ve Kalıphane ekibi, 3D kalite kontrol-değerlendirme yazılımı GOM Inspect Suite’in güncellenen versiyonu ile eğitimlerini başarıyla tamamlayarak sertifikalarını aldı.

#GOMInspectSuite #kalitekontrol #3Dölçüm #metrology #GOM

0 kişi beğendi

Projelerinizde CADEM DIGITAL çözümlerini tercih edin!

Start-up özel teklifimizde bulut üzerinden CATIA, SIMULIA, ENOVIA ve DELMIA kullanarak; tasarım, mühendislik, üretim aşamalarınızda tüm paydaşlarla her zaman ve her yerde iş birliği yapmanızı sağlıyoruz.

Start-up özel teklifimizle ilgili detaylı bilgi için:

https://www.cademdigitalforstartups.com/

#CademDigital #3DEXPERIENCE #3DEXPERIENCEPlatformu #DijitalDönüşüm #Startup

0 kişi beğendi

Artırılmış gerçeklik teknolojisi sayesinde üretimdeki parçaların kalite kontrol süreçlerini hızlı ve hatasız gerçekleştiren SuPAR, potansiyel sorunları üretim sürecinin erken safhalarında tespit ederek işletmelere zaman tasarrufu sağlar.

#CademDigital #3DEXPERIENCE #3DEXPERIENCEPlatformu #DijitalDönüşüm

0 kişi beğendi

Cadem Metrology uzmanlarının havacılık ve güç üretimi endüstrilerinde 3D tarama çözümlerini aktaracağı “Havacılık ve Güç Üretimi Endüstrilerinde Kalite 4.0 ve Dijital İkiz Uygulamaları” webinarı 21 Nisan’da!

Bu webinarda 3D tarama çözümlerinin uçak OEM’lerini, tedarikçilerini ve operatörlerini daha yüksek kalite ve üretkenlik düzeylerine nasıl çıkardığını tespit edecek; uzay, ticari ve savunma sektörlerinde güvenilirliği nasıl artırdığını keşfedeceksiniz.

Bilgi ve uzmanlığınızı artıracak webinara kayıt olmak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz:

https://www.cademmetrology.com.tr/havacilik-ve-guc-uretimi-endustilerinde-kalite-4-0-ve-dijital-ikiz-uygulamalari/

#CademMetrology #GOM #GOMInspect #3DTarama #inspection #Havacılık #GüçÜretimi

0 kişi beğendi
0
Employees
0
White Collar
0
Blue Collar
0
Branch

Contact Form