0
Employees
0
White Collar
0
Blue Collar
0
Branch

About the Company

1996'da küçük bir torna atölyesinde başlayan Arskar'ın tecrübesinden bugün dünya çapındaki dağıtım ortakları ve atölye müşterileri, Türkiye'den gelen Arskar'in uzmanlığından ve deneyiminden faydalanmaktadır. Kamyon ve Otobüs parçalarının tam servis sağlayıcısı olan Arskar, otomotiv endüstrisinin lider servis ortağıdır.

Türkiye'deki genel merkeze ek olarak, servis ve lojistik merkezlerine ve eğitimli, yetkili dağıtım ortaklarına sahip küresel bir yan kuruluş ağı, 30'dan fazla ülkedeki atölye müşterileri için yerel destek ve güvenilir yedek parça temini sağlamaktadır. Dağıtım ortakları ve atölye müşterileri, garantili kalitede çeşitli gereksinimler için iki ürün markasından oluşan Kamyon ve Otobüs parçalarından yararlanır.

Dağıtım ortaklarından ve dünya çapındaki pazarlardaki atölye müşterilerinden gelen düzenli ve açık geri bildirimler, Arskar'daki ürün ve hizmet teklifinin sürekli daha da gelişmesine geri dönmektedir. Tüm değer zinciri boyunca bu yakın işbirliğinin sonucu, karşılıklı büyüme için sürdürülebilir çözümler üretir.

Contact Form