E-mail Adresiniz
Aktivasyon Kodunuzu Girin
Şifremi Unuttum ?
Firmanızı ÜCRETSİZ KAYDEDİN
Kullanıcı Şifreniz
Üyelik Koşulları


OTOMOTİSANAYİ.COM’a kaydolduğunuzda OTOMOTİSANAYİ.COM sizin için bir hesap oluşturur ve size bir kullanıcı adı ve şifresi tahsis eder.

Hesap erişimlerini ve şifreleri kötü amaçlı kullanmamayı ya da suiistimal etmemeyi kabul etmiş olursunuz. Ayrıca yalnızca kendi hesabınızı kullanacağınızı ve hesabınızın yetkisiz kullanıma karşı korunması için makul her türlü önlemi alacağınızı kabul etmiş olursunuz. İzinli ya da izinsiz, hesabınızdaki her türlü faaliyetle ilgili sorumluluğun tamamı size aittir.

OTOMOTİSANAYİ.COM’a adınız, adresiniz, e-posta adresiniz, telefon numaranız ve uygulanan kredi/banka kartı bilgileriniz de dahil olmak üzere, kendinizle ilgili gerçek, doğru ve tam bilgileri (“Kişisel Bilgiler”) vermeniz gerekir. 

OTOMOTİSANAYİ.COM’a, Kişisel Bilgilerinizin herhangi bir kısmının gerçek, doğru ve tam olmadığıyla ilgili makul gerekçelere sahip olması halinde üyeliğinizi ya da satın alma/iade emrinizi askıya alabilir ya da feshedebilir.

OTOMOTİSANAYİ.COM’un üyeliğinizle ya da e-posta ile satın almanız/iadeniz ile ilgili önemli bilgi ve bildirimleri tarafınıza gönderebileceğini ve OTOMOTİSANAYİ.COM’a, doğru Kişisel Bilgileri vermemenizden kaynaklanan ya da bununla bağlantılı olarak hiçbir yükümlülük üstlenmeyeceğini kabul etmiş olursunuz.Yasalara Uyma
OTOMOTİSANAYİ.COM da üyelik, satın alma ya da iade özelliklerini kullanmanızla ilgili geçerli tüm yasa, tüzük, emir ve yönetmeliklere uymayı kabul etmiş olursunuz. OTOMOTİSANAYİ.COM, kendi takdiriyle fiili ya da hissedilen ihlalleri kanun uygulayıcısına ya da uygun makamlara ihbar edebilir. OTOMOTİSANAYİ.COM, şikayet aracılığıyla ya da diğer herhangi bir şekilde bu Üyelik Koşul ve Şartları ya da bu OTOMOTİSANAYİ.COM’un Koşul ve Şartları'nın potansiyel ya da şüpheli herhangi bir ihlalinden haberdar olursa, şüphelenilen ihlalin tür ve kapsamıyla uygun kanuni hareketin belirlenmesi için bir soruşturma yürütebilir ve bu soruşturma sırasında OTOMOTİSANAYİ.COM, zan altında kalmanız ve/veya OTOMOTİSANAYİ.COM’un sunucularından herhangi bir materyal çıkarmanız durumunda tarafınıza verilen hizmetleri askıya alabilir (ancak zorunda değildir). Her türlü soruşturmada tam işbirliğinde bulunmayı kabul etmiş olursunuz. Bu Üyelik Koşulları ya da OTOMOTİSANAYİ.COM’un Koşul ve Şartları'nın ihlalinin cezai ya da hukuki yaptırımlara tabi olabileceğini kabul etmiş olursunuz.

Kullanımı Sona Erdirme
OTOMOTİSANAYİ.COM, bu Site'ye zarar verdiğine veya geçerli herhangi bir yasayı ya da bu Üyelik Koşullarını ihlal ettiğine inandığı herhangi bir fiilden dolayı üyeliğinizi ya da bu Site'ye erişiminizi ya da Site'nin herhangi bir sipariş ya da iade özelliğini kullanmanızı sona erdirebilir veya askıya alabilir.

 Robotmer Tanıtım Videosu
Taraycnz bu videoyu grntlemeyi desteklemiyor.
HABERLER
24 Ocak 2017
Otomotiv üretim ve ihracatına 'Made in Bursa' imzası
Adet bazındaki toplam üretimin yüzde 723 bin 495 adet, ihracatın ise yüzde 48,14'ünü karşılayan Bursalı otomotiv "dev"leri, üretim ve ihracatın yaklaşık yarısını karşıladı.
24 Ocak 2017
Nissan ve Dacia yatırımına hazırız
Otomotiv sektöründe OYAK Renault ve Renault Mais ile faaliyet gösteren OYAK Grubu, yeni yönetim kadrosuyla birlikte çıtayı yükseltti. Fransız ortağı Renault Grubu’nu Türkiye’de daha fazla yatırım yapm
 
MAKALELER
20 Ocak 2017
OTOMOTİV ANA SANAYİ YAN SANAYİ İLİŞKİLERİ
Ülkemizde otomotiv ana yanayi ile yan sanayi arasında yaşanan ve zaman zaman ciddi kayıpların başında yer alan en büyük sorun, iş ortaklığı yaklaşımının henüz istenilen seviyede oluşturulamamış olması
SERBAY CEYLAN
18 Ocak 2017
ELEKTRİK DİRENÇ KAYNAĞINI ETKİLEYEN TEMEL PARAMETRELER
Elektrik Direnç Kaynağı’nın esasları, Joule yasasında ifade edilen üç temel parametreye dayanmaktadır.
Umut Onur ŞAHİN
 
 
 

 
     
  OTOMOTİV TÜRKİYE  
 

SİTE İSTATİSTİKLERİ
 
Sektör Sayısı : 52
Bugün Ziyaret : 535
Toplam Ziyaret : 10890790