‹‹ Siteye Geri Dön
     
  Yedek Parça Ambalajında Lider  
   
 
HABERLER / DUYURULAR
Gösterilecek haber bulunamadı
GOOGLE HARİTA
Firma Konumuzu Görmek İçin
Lütfen Tıklayınız
 
 
HAKKIMIZDA
1991 yılında 200 m2 imalathanede başlayan serüven bu gün 6000 m2 alana sahip üretim tesisinde yüzlerce müşteri ile devam etmektedir. Kurulduğu günden bu güne kadar geçen süreçte her geçen gün hedef büyüten Barış Ambalaj yenilikçi yaklaşımıyla sektörün lider firmaları arasında yer almayı başarmıştır.

Mutlak müşteri memnuniyetini hedefleyen Barış Ambalaj yüksek teknoloji, gelişmiş insan gücü ve asla taviz vermediği kalite standartları ile müşterilerin değerleri için özel çözümler üretmektedir.

Üretimin her aşamasını kendi bünyesi altında toplayan Barış Ambalaj bu amaçla nitelikli insan gücü, gelişmiş makine parkuru ve sektörel teknolojisiyle müşterilere standartların üstünde hizmet sunmayı hedeflemiştir.

“Standart olan tek şey kalitemizdir.” sloganıyla hareket eden Barış Ambalaj yenilikçi bakış açısıyla her ürün için farklı model ve tasarımlar yapmakta, ürünün son tüketiciye kadar korunmasının yanında öncelikli hedef olarak ambalajların ürüne değer katmasını, ürün ve müşteri kimliğini en iyi şekilde yansıtmasını ve hafızalarda yer edinmesini amaçlamaktadır.

Ar-ge ve üretim konusunda her yıl yatırımlar Barış Ambalaj, insan kaynakları yönetimi, sipariş, üretim takibi, CRM yazılımları ile teknolojiyi yakından takip ederek çıtasını her zaman yukarıda tutmaktadır.

Başta yedek parça sektörü olmak üzere, giyim, kozmetik gıda sektörlerine kapsamlı hizmet veren Barış Ambalaj yurt içi ve yurt dışında yüzlerce müşterisini portföyünde bulundurmaktadır.

Barış Ambalaj arşivinde tuttuğu 5000 civarında bıçak kalıbı ile müşterilerine ucuz ve hızlı hizmet vermekte ve arşivini her geçen gün geliştirmektedir.

Barış Ambalaj ürünlerinde piyasada bulunan en kaliteli hammaddeyi kullanmaktadır. Ürünlerin baskı öncesi, baskı ve baskı sonrası tüm işlemleri entegre bir tesis olan Barış Ambalaj tesislerinde yapılmaktadır.

Barış Ambalaj tesislerinden çıkan her ürün bilgisayar ortamında titizlikle tasarlanmakta, müşteri onayından sonra teslimata kadar geçen her aşamada defalarca test edilerek 0 hata payı ile müşterilere sunulmaktadır.

Yıllık üretim kapasitesinin ’luk kısmını Başta Avrupa olmak üzere tüm dünyaya ihraç eden Barış Ambalaj kısa orta ve uzun vadeli hedefleri doğrultusunda lider marka olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Var olan öz kaynaklarını doğru kullanmayı ilke edinen Barış Ambalaj hızlı , güvenli ve istikrarlı bir şekilde büyürken gücünü koşulsuz müşteri memnuniyetinden, taviz vermediği kalitesinden ve marka gücünün karalılığını yansıtan tasarım çizgisinin kararlılığından alır.

Üretimin her aşamasında geri dönüştürülebilir malzemeler kullanan Barış Ambalaj enerji, hammadde gibi doğal kaynakları doğru ve verimli bir şekilde kullanmayı ilke edinmiştir. Üretim sürecinde ortaya çıkan atık kağıtlar aynı gün içerisinde geri dönüşüm tesislerine yollanarak yeniden ekonomik hayata katılmaktadır.

Biliyoruz ki sizlerin güven ve memnuniyeti ile belirlemiş olduğumuz hedeflerin en üst seviyesine ulaşacağız.
BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN
SKYPE E-MAIL MSN WEB MESAJ
 
Tarayıcınız bu videoyu görüntülemeyi desteklemiyor.
 
FACEBOOK'ta BEĞEN
Facebook Hesabı Eklenmedi.
 
TWITTER'de TAKİP ET
Twitter Hesabı Eklenmedi.
 
   
 
 
ÜRÜNLERİMİZDEN BAZILARI
 
Firma tarafından eklenmiş ürün bulunmamaktadır.
 
  Copyright 2019 Otomotiv Sanayi Rehberi | Bu servis www.otomotivsanayi.com tarafından sağlanmaktadır.